Nastavovač vstrekovacích lisov-vedúci smeny

ULSTRUP PLAST s.r.o.

Stredská 1, 916 23 Pobedim, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1600 EUR/mesiac, nastup 1200, po skušobnej dobe 1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie nastavovačov a operátorov na smene
rozbehy výrob
tvorba programov na vstrekovacích lisoch
úprava existujúcich programov
aktívna spolupráca s oddelením kvality a plánovania
práca na tri smeny

interné vzdelávanie v rámci spoločnosti
externé vzdelávanie na danej pozícii
motivačné platové podmienky
jazykové kurzy

Výberové konanie bude prebiehať v priestoroch firmy v Pobedime.
Súčasťou pohovoru bude test ktorý preverí znalosti uchádzačov z oblasti vstrekovania plastov. Oslovení budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosti s technológiou vstrekovania a má záujem sa neustále zlepšovať.
Človeka, ktorý je hladný po informáciách ohľadne technológie vstrekovania a zároveň je schopný koordinovať činnosti s ostatnými nastavovačmi na smene. Človeka ktorý sa nebojí strojov a má radosť keď dokázal rozbehnúť výrobu komplikovaného výrobku. Máme stroje Arburg, Engel, roboty Geiger.

Hlavné zameranie spoločnosti je výroba plastových výrobkov lisovaním a následná montáž. Našimi zákazníkmi sú renomované spoločnosti z oblastí zdravotníctva, elektrotechnického priemyslu, stavebníctva a poľnohospodárstva, meracej techniky. Viac info na https://www.plasticportal.sk/sk/podla-cinnosti/ulstrup-plast-sro/f/665/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1327763  Dátum zverejnenia: 28.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 1600 EUR/mesiac, nastup 1200, po skušobnej dobe 1600