Manažer/ka výdejních míst

Uloženka s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Uloženka s.r.o. v současné době hledá do svého týmu vhodného kandidáta / vhodnou kandidátku pro obsazení pozice Manažer/ka výdejních míst pro Slovensko.

Místo výkonu: Slovensko, Bratislava

Druh spolupráce: hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: ihned

Pracovní náplň

  • kompletní rozvoj pobočkové sítě v rámci Slovenska
  • vedení, motivace a nábor zaměstnanců ve svém týmu
  • zodpovědnost za svěřené pobočky - pravidelné kontroly, inventury, provozní záležitosti
  • reporting
  • podílení se na strategii a rozvoji výdejní sítě na Slovensku i v zahraničí

Očekáváme

  • zkušenost min. 2 roky na obdobné pozici
  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • dobré komunikační dovednosti
  • pro-zákaznická orientace
  • schopnost se samostatně rozhodnout, odolnost vůči stresu, zodpovědnost
  • základní znalost s uzavíráním nájemních smluv
  • ochota cestovat - řidičský průkaz sk. B
  • dobrá znalost práce s PC
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • zaměstnání v dynamické společnosti
  • přátelský pracovní kolektiv
  • volnější pracovní doba
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • notebook, mobilní telefon
  • automobil i pro soukromé účely

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2505436  Dátum zverejnenia: 6.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.