Obchodní zástupce (Slovenská republika)

ULBRICH HYDROAUTOMATIK s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dynamicky se rozvíjející zavedená rakouská firma hledá regionálního prodejce (obchodního zástupce) průmyslové hydrauliky na Slovensku.

Klíčové činnosti a úkoly:

- Business development - rozšiřování portfolia zákazníků
- Sledování a plnění zákaznických požadavků a řešení komplikací
- Vytváření cenových nabídek, bezprostřední kontakt s klienty
- Účast na odborných seminářích, veletrzích apod.
- Reportování vedení společnosti

Požadavky na kandidáta:

- Dobré komunikační schopnosti
- Odpovědnost za prodejní výsledky v daném regionu
- Min. středoškolské vzdělání technického směru
- Zkušenosti v navazování kontaktů, vztah k obchodu, orientace na zákazníka a jeho potřeby
- Min. základní znalost anglického jazyka podmínkou
- Samostatnost a spolehlivost
- Řidičský průkaz skupiny B podmínkou (aktivní řidič)
- Ochota učit se novým věcem
- Loajalita k zaměstnavateli

Nabízíme:

- Nástupní plat v rozsahu 25 až 35.000,- Kč dle zkušeností v oboru.
- Pravidelná školení v oblasti novinek na trhu
- Široká paleta produktů pro uspokojení potřeb zákazníka
- Motivující finanční ohodnocení včetně cílených odměn, benefitů
- Služební automobil i k soukromému využití
- Stabilitu tradiční společnosti s dlouholetou historií (25 let)
- Zajímavou práci v profesionálním a ambiciozním týmu
- Místo výkonu práce: Slovensko

Zasílejte svá CV včetně fotografie.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2529724  Dátum zverejnenia: 22.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.