PHP developer fulltime

ui 42 spol. s r.o.

Haydnova 20/B, 811 02 Bratislava 1, Bratislavský kraj, Púchov, Dolný Kubín, Martin, Námestovo, Žilina, Banská Bystrica, Brezno, Zvolen, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Svidník, Spišská Nová Ves, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Asap
Ponúkaný plat (brutto)
1600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude návrh, vývoj a údržba internetových aplikácií a webov.
Aktuálne témy, ktoré u nás budeš riešiť:
- responzívny e-shop a nákupný košík (Bootstrap)
- Continuous integration (design & setup of development workflow)
- Deployment in CMS BUXUS (design & implementation)

Náš kolega, Tono, opisuje v článku na blogu ui42 výnimočné technológie a komplikované problémy, ktoré sa len tak v hocijakej webdev firme, ani vo veľkých softver-housoch, na Slovensku neriešia.

Prečo sa pridať do tímu ui42 vysvetlí tiež jeden z našich najlepších kóderov - Šimon/ senior developer ui42.
A hlavne veríme, že sa u nás veľa naučíš, pretože máme za sebou mnoho úspešných projektov.

V ui42 vieme, že dobrá práca je podmienená skvelou partiou a musí byť zaslúžene odmenená. Ponúkame:
- špičkové odborné prostredie pre programátorov, ktorí sa chcú venovať LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) a Google technológiám
- možnosť odborných certifikácií a rastu
- flexibilná pracovná doba
- podporujeme aj prácu z domu/ homeoffice, na čo máme pripravený hardvér, softvér aj cloud
- pre našich ľudí robíme pravidelné firemné akcie, obedy a víkendy
- hrávame badminton a v lete beach volejbal alebo tenis
- máme bezplatný vstup do najlepšieho fitness a wellness clubu www.body.sk
- čerstvé bio ovocie, dobrá káva a čaj, sú v našej vile na Haydnovej 20/B samozrejmosťou, máme v ňom teplo v zime a zimu v lete, okolo veľa zelene v blízkosti Horského parku

Pošli CV e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu, ak pridáš ukážky svojej práce, máš výhodu.
Prilož prosím aj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z.
Ak zaujmeš, ozveme sa do 5-ich pracovných dní telefonicky, v opačnom prípade dostaneš poďakovanie mailom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

FIIT, FEI, MFIF UK

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

PHP - pokročilý
HTML - pokročilý
MySQL - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia UNIX/Linux - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme navyše aj:
- skúsenosti s open-source PHP5 MVC frameworkami
- znalosť google technológií
- samostatnosť a iniciatívu pri riešení problémov
- znalosť SharePoint-u vítaná
- znalosť Sharepointu výhodou

ui42 je slovenská online agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom online trhu už od roku 1997.

Naše vybrané naj:
- Silný tým online odborníkov - ako v oblasti technológií, tak v oblasti marketingu,
- Komplexné portfólio online služieb (vývoj webov, webová analytika, UX - použiteľnosť webov, CMS, online marketing, e-commerce),
- V oblasti UX sa venujeme aj vzdelávaniu na univerzitách aj vo firmách, resp. prednášame na konferenciách.
- Samozrejmosťou je vlastné usability laboratórium, ktoré spľňa medzinárodné štandardy,
- Sme hrdí na nami vyvinutý CMS Buxus - redakčný systém pre aktualizáciu a správu webových portálov; plnohodnotný e-shop systém s nadštandardnými funkciami pre marketing a efektívny predaj. Buxus dnes úspešne používajú stovky webov a e-shopov, pracujú s ním tisícky používateľov,
- Vo sfére e-commerce sa zameriavame na akceleráciu e-shopov a e-commerce projektov, čo robíme ako jediní na Slovensku.

Naši top klienti: Telekom, PSA Peugeot Citroen, PSS, Pilulka24.sk, Aupark, STU, Novynabytok.sk, Firotour, Pneucom, Turancar, atď.

Viac info na ui42

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ui42 spol s r.o.
Haydnova 20/B
811 02 Bratislava 1
ID: 2764896   Dátum zverejnenia: 13.10.2016