PHP developer fulltime

ui 42 spol. s r.o.

Miesto práce
Haydnova 20/B, 811 02 Bratislava 1
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude návrh, vývoj a údržba internetových aplikácií a webov.
Aktuálne témy, ktoré u nás budeš riešiť:
- responzívny e-shop a nákupný košík (Bootstrap)
- Continuous integration (design & setup of development workflow)
- Deployment in CMS BUXUS (design & implementation)

Náš kolega, Tono, opisuje v článku na blogu ui42 výnimočné technológie a komplikované problémy, ktoré sa len tak v hocijakej webdev firme, ani vo veľkých softver-housoch, na Slovensku neriešia.

Prečo sa pridať do tímu ui42 vysvetlí tiež jeden z našich najlepších kóderov - Šimon/ senior developer ui42.
A hlavne veríme, že sa u nás veľa naučíš, pretože máme za sebou mnoho úspešných projektov!

V ui42 vieme, že dobrá práca je podmienená skvelou partiou a musí byť zaslúžene odmenená. Ponúkame:
- špičkové odborné prostredie pre programátorov, ktorí sa chcú venovať LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) a Google technológiám
- možnosť odborných certifikácií a rastu
- flexibilná pracovná doba
- pravidelné firemné akcie, obedy a víkendy
- bezplatný vstup do najlepšieho fitness a wellness clubu www.body.sk
- čerstvé bio ovocie, dobrá káva a čaj, sú v našom útulnom domčeku na Haydnovej 20/B samozrejmosťou, máme v ňom teplo v zime a zimu v lete, okolo veľa zelene v blízkosti Horského parku
- podporujeme aj prácu z domu/ homeoffice, na čo máme pripravený hardvér, softvér aj cloud

Pošli CV e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu, ak pridáš ukážky svojej práce, máš výhodu.
Prilož prosím aj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z.
Ak zaujmeš, ozveme sa do 5-ich pracovných dní telefonicky, v opačnom prípade dostaneš poďakovanie mailom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

FIIT, FEI, MFIF UK

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

PHP - pokročilý
HTML - pokročilý
MySQL - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia UNIX/Linux - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme navyše aj:
- skúsenosti s open-source PHP5 MVC frameworkami
- znalosť google technológií
- samostatnosť a iniciatívu pri riešení problémov
- znalosť SharePoint-u vítaná
- znalosť Sharepointu výhodou

ui42 je slovenská online agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom online trhu už od roku 1997.

Naše vybrané naj:
- Silný tým online odborníkov - ako v oblasti technológií, tak v oblasti marketingu,
- Komplexné portfólio online služieb (vývoj webov, webová analytika, UX - použiteľnosť webov, CMS, online marketing, e-commerce),
- V oblasti UX sa venujeme aj vzdelávaniu na univerzitách aj vo firmách, resp. prednášame na konferenciách.
- Samozrejmosťou je vlastné usability laboratórium, ktoré spľňa medzinárodné štandardy,
- Sme hrdí na nami vyvinutý CMS Buxus - redakčný systém pre aktualizáciu a správu webových portálov; plnohodnotný e-shop systém s nadštandardnými funkciami pre marketing a efektívny predaj. Buxus dnes úspešne používajú stovky webov a e-shopov, pracujú s ním tisícky používateľov,
- Vo sfére e-commerce sa zameriavame na akceleráciu e-shopov a e-commerce projektov, čo robíme ako jediní na Slovensku.

Naši top klienti: Telekom, PSA Peugeot Citroen, PSS, Pilulka24.sk, Aupark, STU, Novynabytok.sk, Firotour, Pneucom, Turancar, atď.

Viac info na ui42

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ui42 spol s r.o.
Haydnova 20/B
811 02 Bratislava 1
ID: 2603356   Dátum zverejnenia: 29.9.2016