PHP developer

ui42 spol. s r.o. | e-commerce one-stop shop

Miesto práce
Haydnova 20/B, 811 02 Bratislava 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude návrh, vývoj a údržba internetových aplikácií a webov.
Aktuálne témy, ktoré u nás budeš riešiť:
- responzívny e-shop a nákupný košík (Bootstrap)
- Continuous integration (design & setup of development workflow)
- Deployment in CMS BUXUS (design & implementation)

Náš kolega, Tono, opisuje v článku http://www.ui42.sk/blog/skrotenie-milionu-produktov-v-eshope výnimočné technológie a komplikované problémy, ktoré sa len tak v hocijakej webdev firme, ani vo veľkých softver-housoch, na Slovensku neriešia.

Prečo sa pridať do tímu ui42 vysvetlí tiež jeden z našich najlepších kóderov - Šimon (https://www.youtube.com/watch?v=bWFXSOO2fr0&feature=youtu.be)
A hlavne veríme, že sa u nás veľa naučíš, pretože máme za sebou mnoho úspešných projektov!

V ui42 vieme, že dobrá práca je podmienená skvelou partiou a musí byť zaslúžene odmenená. Ponúkame:
- špičkové odborné prostredie pre programátorov, ktorí sa chcú venovať LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) a Google technológiám
- možnosť odborných certifikácií a rastu
- flexibilná pracovná doba
- pravidelné firemné akcie, obedy a víkendy

Dáme ti hardvér, softvér aj cloud na podporu práce z homeofficu. Rozhodneš sa pracovať priamo z firmy? Rátaj s čerstvým ovocím, vynikajúcou kávou a čajom a oddychovým prírodným prostredím v blízkosti Horského parku.

Pošli CV e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu, ak pridáš ukážky svojej práce, máš výhodu.
Prilož prosím aj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z.
Ak zaujmeš, ozveme sa do 5-ich pracovných dní telefonicky, v opačnom prípade dostaneš poďakovanie mailom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

FIIT, FEI, MFIF UK

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme navyše aj:
- skúsenosti s open-source PHP5 MVC frameworkami
- znalosť google technológií
- samostatnosť a iniciatívu pri riešení problémov
- znalosť SharePoint-u vítaná
- znalosť Sharepointu výhodou

Sme one-stop shop webová agentúra zameraná na e-commerce. Venujeme sa:
• programovaniu a testovaniu webov, webových aplikácií a e-shopov (B2B aj B2C),
• CX dizajnu, testovaniu použiteľnosti,
• performance marketingu (SEO, PPC),
• vývoju AI digitálnych služieb

Stáli sme pri zrode takých úspešných projektov ako Profesia alebo Slovenská User Experience Asociácia (SUXA).
Dodnes vyvíjame prvý slovenský CMS systém BUXUS, priniesli sme na slovensko World Usability Day, vytvorili sme prvý UX lab, ktorý spĺňa všetky medzinárodné štandardy.
Sme členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA) aj slovensko.digital.
Venujeme sa aj vzdelávaniu na slovenských univerzitách, konkrétne na FIIT STU a FMFI UK, sme častými speakrami na rôznych konferenciách. So Slovenskou sporiteľňou organizujeme pre e-shopy a verejnosť online konferenciu Website Story.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2252816  Dátum zverejnenia: 23.5.2016