Junior eCommerce špecialista

ui42 spol. s r.o. | e-commerce one-stop shop

Miesto práce
Haydnova 20/B, 811 02 Bratislava 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba príspevkov na Facebook
- práca s porovnávačmi (Heuréka,..)
- kontrola Google Analytics
- spolupráca pri návrhoch marketingových akcií
- testovanie nových funkcií a reportovanie chýb programátorom
- tvorba newsletterov, tvorba textu,...

Ak ste niekedy uvažovali na týmito otázkami:

- Ako zdvojnásobiť obrat a mieru konverzie eshopu?
- Aké sú tie správne ingrediencie na čo najrýchlejší rast?
- Čo zaradiť do marketing mixu a online stratégie, aby z vás spravila jednotku na trhu vo vašom segmente?

napíšte nám, chceme sa s Vami stretnúť a zistiť, či ste náš budúci kolega!

Čakajú na Vás tieto projekty:
/ Zlavadna.sk
/ Pilulka24.sk - najväčšia internetová lekáreň na Slovensku (vznikla ako 4. v poradí).
/ Pneucom.sk - najväčší slovenský pneu e-shop (konkurencia viac ako 50 eshopov).
/ Hodinky.sk (Prohodinky.cz a Prokarorak.hu) - najväčšie slovenské internetové hodinárstvo.
/ Novynabytok.sk (Hezkynabytok.cz) - najväčší online obchod s nábytkom.
/ IBO.sk (PL, CZ, AT) - najväčšie poľovníctvo v online priestore. 100% rasty obratu za prvé 3 mesiace spolupráce.
/ Ihrysko.sk - najväčší slovenský e-shop so spoločenskými hrami.
Naureus.sk - líder v segmente BIO kozmetiky.

- príležitosť pracovať a odborne rásť v ekosystéme ui42
- možnosť pracovať v roli rovnocenného partnera pre klienta, nie agentúry (to znamená mať čas ísť do hĺbky, konštruktívne kritizovať a byť kreatívny pri dosiahovaní spoločných cieľov)
- komplexný profesionálny rast aj v oblastiach PPC, SEO, Analytics, UX, a Dev, ktoré u nás navzájom prepájame.
- hardware a software podľa tvoje chuti a potreby (laptop, telefón..)
- nezabudnuteľné firemné akcie a víkendy
- bezplatný vstup do najlepšieho fitness a wellness clubu http://www.body.sk/
- čerstvé bio ovocie, dobrá káva a čaj, sú v našom útulnom domčeku na Haydnovej 20/B samozrejmosťou, máme v ňom teplo v zime a zimu v lete, okolo veľa zelene a vtáčiky za oknom:)

Ak si myslíte, že ste práve ten človek, ktorého hľadáme, pošlite Vaše CV a presvedčivý mail na [email protected]. Priložte prosím aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z.

Vybraných kandidátov budeme kontaktovať do 5 dní s pozvánkou na osobné stretnutie, ostatným z časových dôvodov pri zvyčajne veľkom záujme poďakujeme emailom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Základy
HTML - Pokročilý
CSS - Základy

- skúsenosť s e-shopom veľkou výhodou
- skúsenosť s CMS Wordpress alebo iným
- SEO a PPC- znalosť princípov
- rýchle a logické myslenie
- samostatnosť
- štipka kreativity, schopnosť písať reklamné texty

Sme one-stop shop webová agentúra zameraná na e-commerce. Venujeme sa:
• programovaniu a testovaniu webov, webových aplikácií a e-shopov (B2B aj B2C),
• CX dizajnu, testovaniu použiteľnosti,
• performance marketingu (SEO, PPC),
• vývoju AI digitálnych služieb

Stáli sme pri zrode takých úspešných projektov ako Profesia alebo Slovenská User Experience Asociácia (SUXA).
Dodnes vyvíjame prvý slovenský CMS systém BUXUS, priniesli sme na slovensko World Usability Day, vytvorili sme prvý UX lab, ktorý spĺňa všetky medzinárodné štandardy.
Sme členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA) aj slovensko.digital.
Venujeme sa aj vzdelávaniu na slovenských univerzitách, konkrétne na FIIT STU a FMFI UK, sme častými speakrami na rôznych konferenciách. So Slovenskou sporiteľňou organizujeme pre e-shopy a verejnosť online konferenciu Website Story.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1614475  Dátum zverejnenia: 25.7.2016