Mid UX/UI dizajnér/-ka

ui42 spol. s r.o. | e-commerce one-stop shop

Miesto práce
Haydnova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacpodľa seniority a úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V ui42 kladieme najvyšší dôraz na používateľa, preto ak je user experience súčasťou aj tvojej DNA, je tu príležitosť získať miesto v nášom zabehnutom UX tíme.

Ako súčasť tímu, ktorý tu funguje od začiatku UX na Slovensku, budeš mať možnosť:

- pracovať na grafických návrhoch používateľských rozhraní (Figma, Sketch, Photoshop)
- robiť audity webových stránok, aplikácií a e-shopov
- spolupracovať s kolegami z research tímu v oblasti realizácie zákazníckeho výskumu
- riešiť ideové návrhy funkčnosti
- budovať informačnú architektúru stránok a navigácií
- pracovať pre zaujímavých klientov (Slovenská sporiteľňa, Dedoles, UPC, SwissRe a mnoho ďalších)
- prezentovať svoju/ našu prácu na konferenciách, workshopoch a iných UX eventoch

V ui42 ponúkame:

- odborne aj ľudsky skvelý tím, do ktorého ľahko zapadneš (viac sa dá o nás dozvedieť cez videá na našom webe)
- otvorenosť nielen v komunikácii ale aj k tvojim nápadom a veľký priestor na rast, keď spolu zistíme, v čom je tvoj naj talent
- férový model odmeňovania, kde hornú hranicu určujú výsledky, vrátane možnosti získania podielu na zisku firmy
- flexibilný pracovný čas, homeoffice alebo kombinovaný spôsob práce, podľa tvojich potrieb
- pravidelné firemné akcie, grilovačky, raňajky a legendárne víkendy
- multi-sport kartu, bedminton..alebo radšej poker?
- čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj v našom príjemnom sídle na Haydnovej 20/B s dvomi terasami v zelenom prostredí Horského parku

Ak vieš, že je táto práce presne to, čo hľadáš, pošli nám ukážku alebo portfólio tvojich návrhov/projektov, ktoré sú nejakým spôsobom zaujímavé z UX/UI hľadiska. Ak budú tvoje práce zaujímavé, zavoláme ťa k nám na kávu a budeš nám môcť o svojich projektoch povedať viac. K tomu pripoj zopár riadkov, ktoré presvedčia, že si tá správna osoba do nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Figma - Pokročilý
CSS - Základy
HTML - Základy
Sketch - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uprednostníme kandidátov, ktorí majú:

- skúsenosť s Figma a Sketch
- systematický prístup k práci a dizajnu
- schopnosť udržiavať poriadok, konzistenciu a udržateľnosť v grafických návrhoch
- schopnosť porozumieť komplexnejším zadaniam
- nadšenie a chuť robiť najlepší UX dizajn
- tvorivosť, ale aj rešpekt voči používateľskej cieľovej skupine
- odvahu prezentovať a obhájiť si svoju prácu
- skúsenosť so zalamovaním grafického dizajnu do HTML
- skúsenosť s prístupnosťou a použiteľnosťou webov (accessability and usability)
- znalosť CSS
- iniciatívu pri riešení problémov

Sme one-stop shop webová agentúra zameraná na e-commerce. Venujeme sa:
• programovaniu a testovaniu webov, webových aplikácií a e-shopov (B2B aj B2C),
• CX dizajnu, testovaniu použiteľnosti,
• performance marketingu (SEO, PPC),
• vývoju AI digitálnych služieb

Stáli sme pri zrode takých úspešných projektov ako Profesia alebo Slovenská User Experience Asociácia (SUXA).
Dodnes vyvíjame prvý slovenský CMS systém BUXUS, priniesli sme na slovensko World Usability Day, vytvorili sme prvý UX lab, ktorý spĺňa všetky medzinárodné štandardy.
Sme členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA) aj slovensko.digital.
Venujeme sa aj vzdelávaniu na slovenských univerzitách, konkrétne na FIIT STU a FMFI UK, sme častými speakrami na rôznych konferenciách. So Slovenskou sporiteľňou organizujeme pre e-shopy a verejnosť online konferenciu Website Story.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1487000  Dátum zverejnenia: 19.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac