Property/project manager

UCTAM Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
1 700 - 2 300 EUR (dle zkušeností)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní společnost vlastnící a provozující kancelářské budovy, hotely a další komerční nemovitosti hledá vhodného kandidáta na pozici Property/Project Managera pro Slovenský trh, převážně Bratislavu.

NÁPLŇ PRÁCE:
Koordinace celého procesu pronájmů
Komplexní odpovědnost za oblast Asset / Property managementu svěřených nemovitostí
Zastupování majitele při jednání se stávajícími i novými nájemci
Administrace nájemních a jiných smluvních dokumentů
Aktualizace tenancy reportu
Fakturace nájemného a poplatků dle nájemních smluv, kontrola přijatých plateb od nájemců
Aktivní komunikace s nájemci a vyřizování jejich požadavků
Zajišťování prohlídek objektu
Účast na procesu pronájmu od přípravy projektu až po uzavření smlouvy a předání budoucímu nájemci
Spolupráce při přípravě strategie pronájmů daných nemovitostí
Vypracování rozpočtů, opex, capex
Optimalizace nákladů spojených s provozem daných nemovitostí
Obstarávání všech potřebných podkladů a dokumentů (technické/ekonomické/smluvní atd.) ke správě nemovitostí
Koordinace dodavatelských vztahů a pravidelných / nepravidelných dodávek
Zajišťování cenových nabídek a výběrových řízení na dodavatelské práce
Evidence, kontrola a odsouhlasení přijatých faktur
Pravidelná kontrola stavu objektů, dohled na kvalitu poskytovaných služeb, překládání návrhů na zlepšování stavu objektů
Zpracování pojistných událostí
Pravidelný reporting majiteli

NABÍZÍME:
Měsíční odměna 1 700 - 2 300 EUR (v případě mimořádných zkušeností dle domluvy více)
Služební telefon, notebook a možnost využití automobilu
Zajímavá a různorodá práce pro mezinárodní společnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

mobilní telefon, notebook, možnost využití automobilu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:
SŠ/VŠ vzdělání
Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
Praxe z nadnárodní společnosti výhodou
Znalost legislativy v oblasti pronájmu nemovitostí
Velmi dobrá znalost MS Office
Dobrá znalost AJ
Vynikající komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
Flexibilita, samostatnost a proaktivní přístup
ŘP sk. B a ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost UCTAM (UniCredit Turn-Around Management) je součástí skupiny UniCredit Group. Cílem společnosti je poskytovat komplexní realitní služby.
ID: 2777918  Dátum zverejnenia: 21.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 2 300 EUR (dle zkušeností)