Obchodný manažér call centra

NaturaMed Services SK s. r. o.

Na Troskách 14297/26, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebojíš sa zákazníka, ale vieš ako sa naladiť na jeho vlnu a presvedčiť ho?
Nemáš problém cestovať po Slovensku, príležitostne aj do susedných Čiech?
Nemáš problém orientovať sa v číslach a vyťažiť z nich to podstatné?
Máš obchodného ducha, schopnosti ponúknuť a predať?
Tak sa príď realizovať do nášho dynamického tímu.
Tvojou úlohou bude:
- vyhľadávať a rozvíjať nové obchodné príležitosti pre naše call centrum
- viesť rokovania s partnermi s cieľom uzavrieť projekt ušitý na mieru predajného oddelenia, zákazníckej linky, či backofficu
- spolupracovať pri implementácii nových projektov
- koordinovať spoluprácu s partnermi a vytvárať s nimi dlhodobé obchodné vzťahy
- analyzovať a vyhodnocovať dohodnuté projekty

- istota stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé platové ohodnotenie a benefity
- príjemný a dynamický kolektív

Svoj životopis a motivačný list zašlite na mail: [email protected]
Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod a marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- obchodné zručnosti
- diplomatické jednanie
- prezentačné schopnosti
- strategické a analytické myslenie
- komunikačné zručnosti (asertivita, empatia)
- organizácia a plánovanie pracovných úloh
- orientácia na dosahovanie cieľov
- flexibilita
- dôslednosť

Spoločnost NaturaMed Services SK s. r. o. je interným zákazníckym centrom NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o., českobudějovickej spoločnosti s nórskymi koreňmi, predávajúcej prvotriedne výživové doplnky vyrábané práve v Nórsku, ktoré vyskúšalo v Čechách a na Slovensku už viac ako 1 750 000 zákazníkov. Sídlime v moderných priestoroch business centra Europa v Banskej Bystrici.
Nájdete u nás príjemné pracovné prostredie s priateľskou firemnou kultúrou. Staňte sa aj Vy súčasťou slovensko-česko-nórskeho úspešného tímu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3130874  Dátum zverejnenia: 13.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou