Telefónny operátor

UCommunications group s.r.o.

Miesto práce
Na Troskách 14297/26, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
480 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna komunikácia so zákazníkmi

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Moderne vybavené call centrum v centre Banskej Bystrice (EUROPA Business Center)
• Motivujúce pracovné ohodnotenie
• Bonusový systém, doplatok za dopravu, dochádzku, škôlku...
• Individuálny prístup
• Odborné školenia na zvýšenie kvalifikácie

Informácie o výberovom konaní

• Nerobí Vám komunikácia žiadny problém?
• Nepustíte svojich známych a priateľov k slovu?
• Nenecháte sa odradiť malým neúspechom?
• Ste tímový hráč?
Tak potom hľadáme práve Vás!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

UCommunications group s.r.o. je súčasťou UniCall - nórskej telemarketingovej spoločnosti, ktorá má v súčasnosti svoje pobočky v 10 krajinách Európy. Realizuje všetky formy aktívneho predaja produktov a služieb, prieskumy trhu, kompletný aj čiastočný outsourcing, starostlivosti o zákazníkov, helpdesk či práce back office. Poskytuje informačné a analytické služby pre podniky a maloobchod, uvádza ich nové produkty na trh a realizuje online podporu marketingových kampaní.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Na Troskách 14297/26
974 01 Banská Bystrica
ID: 2725256   Dátum zverejnenia: 28.11.2016