Upratovačka

Účelové zariadenie ŠDaJ STU v Bratislave

Miesto práce
Staré Grunty 53, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Upresnenie platových podmienok na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie študentského domova a spoločných priestorov.

dodatková dovolenka

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme iba tým, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá a následne budú pozvaní na pracovný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.122/2013 o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Tímová práca.
Prax vítaná.

Povinnosť preukázania bezúhonnosti výpisom z registra trestov nie starším ako tri mesiace pred nástupom do zamestnania.

Ubytovanie a stravovanie študentov (študentské internáty)

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 577845  Dátum zverejnenia: 14.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Upresnenie platových podmienok na pohovore