Technik BOZP, OPP, CO

Účelové zariadenie ŠDaJ STU v Bratislave

Miesto práce
Bernolákova 1, 811 07 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
15.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na úseku bezpečnosti práce a ochrany pred požiarmi
- práce súvisiace s CO
- práce súvisiace s ochranou osobných údajov

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme iba tým, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá a následne budú pozvaní na pracovný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.122/2013 o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- osvedčenie o odbornej spôsobilosti na výkon činnosti technika bezpečnosti práce a technika požiarnej ochrany platné minimálne do 31.03.2017
- výhodou úspešne vykonaná skúška na výkon funkcie zodpovednej osoby týkajúcej sa dohľadu nad ochranou osobných údajov
- výhodou úspešné absolvovanie školenia CO

Ubytovanie a stravovanie študentov (študentské internáty)

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 559516  Dátum zverejnenia: 22.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú upresnené na pohovore