Vodič - zastupovanie počas dlhodobej PN

Účelové zariadenie ŠDaJ STU v Bratislave

Miesto práce
Bernolákova 1, 811 07 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preprava osôb
- rozvoz pošty
- rozvoz jedál vrátane nakladania a vykladania
- nákup a rozvoz tovaru vrátane nakladania a vykladania
- bežná údržba vozidla

poskytujeme ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme vodiča na zastupovanie počas dlhodobej PN.

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Odpovieme a pozveme na pracovný pohovor uchádzačov, ktorí vyhovujú stanoveným požiadavkám a spĺňajú prax v zmysle nami požadovanej náplni práce.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.122/2013 o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- zdravotná spôsobilosť na vedenie motorového vozidla
- výhodou vodičský preukaz skupiny C
- vítané skúsenosti
- samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie, spoľahlivosť a diskrétnosť
- flexibilnosť, dôslednosť, komunikatívnosť
- schopnosť efektívnej organizácie práce a času

Ubytovanie a stravovanie študentov (študentské internáty)

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3104928  Dátum zverejnenia: 16.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú upresnené na pohovore