Kuchár

Účelové zariadenie ŠDaJ STU v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
podľa platnej stupnice platových taríf pri výkone práce vo verejnom záujme plus osobný príplatok po skúšobnej dobe ( priemerný mesačný príjem vrátane odmien do 1050€ )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do trvalého pracovného pomeru na plný pracovný úväzok kuchárov:
- na prípravu hotových jedál
- na prípravu minútok
- na prípravu pizze
- na prípravu raňajok
Ponúkame prácu v novo zrekonštruovanom priestore.

poskytujeme ubytovanie
dodatková dovolenka
Kolektívna zmluva

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme iba tým, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritériá a následne budú pozvaní na pracovný pohovor.

Osobné údaje uvedené v zaslanom životopise, žiadosti, motivačnom liste alebo inom dokumente budú spracúvané výlučne na účely výberového konania na pozíciu uvedenú v tomto inzeráte. Doba uchovávania nepresiahne dobu nevyhnutnú na riadny priebeh a ukončenie výberového konania, a to najviac po dobu štyroch mesiacov obsadenia pozície. Uchádzač o prijatie do zamestnania má ako dotknutá osoba právo na informácie a prístup ku svojim osobným údajom, právo na ich opravu, právo na portabilitu a tiež právo na vymazanie, právo na namietanie či obmedzenie spracúvania a právo obrátiť sa kedykoľvek na dozorný orgán ochrany osobných údajov. Poskytnutie údajov zo strany uchádzača nie je zákonnou ani zmluvnou požiadavkou, bez ich spracúvania však nie je možné žiadosť o zaradenie do výberového konania vybaviť. Osobné údaje považujeme za dôverné a nebudú poskytované žiadnej tretej strane. V prípade otázok ohľadom ochrany osobných údajov môžete našu zodpovednú osobu kontaktovať na našej adrese.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Pracovná pozícia kuchár - vyučený v odbore
Platný zdravotný preukaz
Vyžadujeme výpis z registra trestov bez záznamu, nie starší ako tri mesiace pred nástupom do zamestnania

Ubytovanie a stravovanie študentov (študentské internáty)

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1962320  Dátum zverejnenia: 26.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa platnej stupnice platových taríf pri výkone práce vo verejnom záujme plus osobný príplatok po skúšobnej dobe ( priemerný mesačný príjem vrátane odmien do 1050€ )