Reagujte bez životopisu

Stavební tesař do Holandska, okamžitě, dlouhodobě, holandská pracovní smlouva

UBT Medikus Deutschland

Místo práce
Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
okamžitě nebo po dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme skutečné stavbaře - stavební tesaře, šalaře, zedníky,  kteří mají chuť zanechat svou stopu na významných stavbách v Holandsku. Připojte se k našemu pracovnímu týmu, kde každý den je výzva a příležitost ukázat, co ve Vás je. U nás budujete, rekonstruujete a dáváte nový život dálnicím, mostům, tunelům a přehradám.

V Holandsku na vás čeká nejen dobrá parta, ale i férové ohodnocení a projekty, které změní krajinu. Pokud je tesařství vaší vášní a hledáte příležitost růstu a učení, neváhejte!

Nástupy nových zaměstnanců okamžitě nebo po dohodě.

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na emailovou adresu:
[email protected] nebo volejte přes whatsapp
na tel.č. 0049 173 984 90 93

Zaměstnanecké výhody, benefity

- atraktivní výplata za 40 hod týdenní pracovní dobu
- garance týdenní výplaty, výplata každý pátek na Váš bankovní účet
- možnost přesčasů /během týden + 125%, sobota + 150%, neděle a
svátky + 200%/
- příplatky na dovolenou
- hrazení cestovních nákladů
- pěkné ubytování v apartmánech nebo prázdninových vesničkách zdarma
- dovolená 25 - 30 dní
- holandská pracovní smlouva na základě holandské legislativy
- holandské zdravotní pojištění, holandské důchodové pojištění +
sociální pojištění
- dlouhodobý pracovní poměr
- firemní pracovní oblečení + jiné výhody
- stabilní pracovní pozice v moderním pracovním prostředí

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš životopis na emailovou adresu:
[email protected] nebo volejte na whatsapp 0049 173 984 90 93

Po té budete kontaktováni telefonicky nebo emailem a pozváni k ústnímu pohovoru za účelem vstupu do zaměstnání v Holandsku. Nástup je možný okamžitě nebo po dohodě. Pokuď od nás neobdržíte do 21.04.2024 žádnou odpověď, děkujeme za Váš zájem a životopis. V tomto případě jste nebyl prozatím vybrán na danou pozici.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

21.4.2024 (zbývá ještě 22 dnů)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

tesař, šalař, zedník, stolař, stavbar, stavební tesař

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

1

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání v oboru tesař nebo tomu podobném nebo několikaletá praxe v       oboru
- znalost anglického jazyka alespoň na základní úrovni

- osobní automobil výhodou, ne podmínkou

- Schopnost pracovat samostatně i jako součást týmu

 - Spolehlivost, pečlivost a chuť do práce.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Německá společnost UBT , od roku 2004 na německém a nizozemském trhu v oblasti zdravotnictví, strojírenství a stavebnictví.

UBT Medikus - specialista v oblasti Vaší kariéry ve zdravotnictví. /zdravotní sestry, dipl.zdravotní sestry, lékaři/

UBT Maschinenbau - zaměření na strojírenské obory, oblast kovoobrábění /všechny CNC obory/

UBT Industry - zaměření na stavební obory /tesař, šalař, betonář, malíř/ a elektro /elektromontér, MSR-technik/

Stále aktuální pracovní nabídky pro odborníky, kteří mají zájem o seriózní a dlouhodobou spolupráci na základě pracovních smluv v Německu a Benelux státech.

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 2635771  Dátum zverejnenia: 21.3.2024