Pracovník nakládky a vykládky zavazadel na letišti - 1500€ čistého

UBT GmbH

Miesto práce
Frankfurt nad Mohanem - Letiště, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.07.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nakládka a vykládka zavazadel, zboží, poštovních zásilek aj. z letadel
• Vykládka zavazadel na příletové pásy

Požadavky:
• Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (B1)
• Čistý rejstřík trestů podmínkou (nutný překlad výpisu z rejtříku trestů do Německého jazyka od soudního překladatele)
• Dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost

Zamestnanecké výhody, benefity

• Smlouva na dobu neurčitou
• Práce na plný úvazek
• Mzda 1500 Euro čistého měsíčně + proplácené přesčasy
• 24 dní dovolené
• Všechny výhody vyplývající z pozice německého zaměstnance
• Podpora pro naše klienty před i během trvání pracovního poměru zajištěna našimi vyškolenými pracovníky v ČR i v Německu (tj. zajištění ubytování, pomoc při komunikaci s německými úřady, v případě potřeby prostředník mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Společnost zajišťující logistiku na mezinárodním letišti Frankfurt nad Mohanem

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Německá personálně poradenská společnost.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3061142  Dátum zverejnenia: 15.5.2017