Informace o pracovním místě

Místo práce
Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek
U1 s.r.o.

Jsme stabilní a rozvíjející se firma, která tvoří a dodává interiéry předních českých firem a korporátů. Určujeme trendy, vyvíjíme vlastní produkty a využíváme k tomu i partnerství s nadnárodními společnostmi jako je Vitra, Liko-s nebo např. LD Seating. Disponujeme vlastními produkty, know-how a podporou profesionálního teamu.
Našimi významnými klienty jsou společnosti jako například AVG, Fei, Axa, IBM, Netsuite, Solarwinds, Ysoft, Česká televize Praha, Kentico software nebo i prostory v shopping mallu Nová Karolina či Olympia Olomouc a mnoho dalších. Pracujeme s uznávanými architekty, developery z celé ČR a zacíleno máme na oblast korporátních firem.

Nyní hledáme významnou posilu do našeho teamu:

Interiérový architekt - designer

U1 s.r.o.

Náplň práce

  • Tvorba celistvé koncepce interiérového řešení kancelářských a komerčních prostor (od prvotního návrhu po realizaci)
  • Projektování interiérů v CAD (Autocad) / znalost tvorby v 3D vítána (3ds MAX)
  • Dispoziční řešení (spaceplan), návrh vizuální koncepce (schopnost přesvědčivě skicovat výhodou), návrh atypických nábytkových částí a zpracování tech. dokumentace pro realizaci, architektonická studie stavebně-interiérové části (fit-out)
  • Komunikace s klienty a obchodním týmem
  • Autorský dozor nad realizací interiéru / koordinace vizuálních a technických návazností

Požadujeme

  • praxe - min.2 roky v projektování interiérů
  • zajímavé portfolio vlastních projektů (prosím zašlete spolu s životopisem)
  • velmi dobré prezentační schopnosti (schopnost přesvědčivě sdělit klientovi navrženou koncepci)
  • kreativitu a orientaci v současné interiérové tvorbě, schopnost konceptuálního uvažování
  • výtvarné a technické vzdělání
  • obecnou orientaci v konstrukci nábytku
  • základní znalost stavebních konstrukcí a jejich návazností

Nabízíme

  • zázemí rozvíjející se české společnosti s neformální firemní kulturou

  • rozšíření zkušeností v oblasti návrhu a designu moderních pracovních prostor

  • teamový motivační systém

  • společné mimopracovní akce

  • dodatkovou dovolenou

  • příjemné moderní pracovní prostředí

Adresa společnosti
Nejedlého 373
63800 Brno
Kontakt
Kontaktní osoba: Jiří Žižka
E-mail: poslat životopis

Poslat společnosti životopis
ID: 2727464   Dátum zverejnenia: 16.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.