Pomocná sila do kuchyne

u Zlatého Bažanta

Miesto práce
Dunajská 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď, príp. dohodou
upresníme pri pohovore minimálna mzda 700€ v čistom plus bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do príjemnej reštaurácie si hľadáme kolegu/kolegyňku na pozíciu Pomocná sila do kuchyne. Pridaj sa k nám.

Práca spočíva v umývaní bieleho a čierneho riadu, pomocných prác v kuchyni a pomocných prác pri výdaji jedál.

Životopisy posielajte e-mailom, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požadujeme prax v obore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Reštaurácia u Zlatého Bažanta s príjemným prostredím ponúka tankové pivá Zlatý Bažant 10° a Zlatý Bažant 73, pravidelné denné menu, výbornú kuchyňu, hudobné večery so živou hudbou či sledovanie športových prenosov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2681080  Dátum zverejnenia: 9.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresníme pri pohovore minimálna mzda 700€ v čistom plus bonusy a príplatky