Konzultant v IT

U & SLUNO a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplní práce na této pozici je zejména:

• Poskytovat vzdáleně nebo přímo u zákazníka konzultace zaměřené na podporu procesů softwarovou aplikací
• Účastnit se implementací informačních systémů a zajišťovat podporu zákazníka při zahájení provozu aplikace
• Zjišťovat požadavky, analyzovat procesy a navrhovat možná řešení

Požadujeme:

• VŠ, popř. SŠ vzdělání, technického, příp. ekonomického zaměření
• nutná znalost SQL, příp. PL/SQL
• komunikativnost na vysoké úrovni a profesionální vystupování
• orientace na zákazníka, vysoká míra empatie
• logické a analytické myšlení
• aktivní znalost AJ
• řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat více dnů v týdnu

Nabízíme:

• zázemí moderní společnosti působící v mezinárodním měřítku
• místo výkonu práce - Ivanka pri Dunaji
• zajímavou a tvůrčí práci
• další vzdělávání i profesní růst
• odměňování odpovídající pracovnímu výkonu

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 2758721  Dátum zverejnenia: 10.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.