Inžinier automatizácie - Junior

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • participácia na údržbe strojov a zariadení (elektroúdržba, nechanická údržba), za účelom zabezpečenia plynulej prevádzky strojov a zariadení,
  • navrh a realizácia komplexných riešení pre neustále zlepšovanie procesov.

Zodpovednosti:
  • kontrola, oprava, výmena, kompletizácia, nastavenie a udržba všetkých častí stroja v spolupráci z ostatnými oddeleniami,
  • príprava reportov a standardných dokumentov,
  • vykonáva aktívne riešenie porúch na dennej báze, preventívne alebo operačné zásahy za účelom redukcie neplánovaných prestojov,
  • vykonáva kontrolnú, opravárenskú, modifikačnú činnosť na zverených linkách.

  • jazykové kurzy hradené spoločnosťou (FrJ, AJ,NJ),
  • kariérny rast v nadnárodnej spoločnosti,
  • odborné školenia,
  • zahraničné služobné cesty.

V prípade Vášho záujmu o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite nám Váš profesijný životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku s predmetom správy: Inžinier automatizácie.

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí splnia nami predpísané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • platné elektro osvedčenie - §21 NUTNÉ, prípadne §22 výhodou!
  • znalosť mechaniky, hydrauliky a pneumatiky strojov a zariadení,
  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie,
  • základná znalosť PLC systémov (Siemens, Schneider) výhodou,
  • základná znalosť práce s PC (Word, Excel),
  • ochota pracovať v 3-zmennej alebo 4-zmennej prevádzke.
  • dynamická osobnosť schopná samostatnej i tímovej práce, s dobrými organizačnými a komunikačnými zručnosťami, technickým a logickým myslením, schopná rýchlo sa učiť novým informáciám.

Spoločnosť Minebea AccessSolutions je japonská spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel. Sme svetovým výrobcom spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov. V Košiciach zamestnávame viac ako 900 zamestnancov v závode na výrobu a vývoj zámkových mechanizmov, zámkov zapaľovania a mechatronických kľučiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Borhy
E-mail: poslať životopis
ID: 890303  Dátum zverejnenia: 16.7.2015