Technik údržby

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

# Zabezpečuje bezporuchovú prevádzku výrobných zariadení.
# Na pridelených zariadeniach vykonáva opravy a výmeny poškodených mechanických a elektrických častí strojov.
# Vykonáva preventívnu údržbu pridelených zariadení podľa plánu údržby.
# Zaznamenáva poruchy a opravy.
# Spolupracuje pri rozmiestnení a inštalácii výrobných zariadení a upozorňuje na možné riziká.
# Spolupracuje s externými dodávateľmi pri servisných opravách, údržbe a revíziách, montáži nových strojných zariadení.
# Pracuje v 3- alebo 4-zmennej prevádzke.

# kariérny rast,
# práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti,
# profesné školenia.

Profesný životopis zasielajte v slovenskom jazyku e-mailom s predmetom : Technik údržby.

Prosím uveďte zároveň súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zák. č. 428/2002 Z.z. a nasl. noviel o ochrane osobných údajov.

Oslovení budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky a postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

údržba

Počet rokov praxe

1

# platné elektro osvedčenie §21 NUTNÉ, prípadne §22 výhodou!!!
# znalosť mechaniky, hydrauliky a pneumatiky strojov a zariadení,
# schopnosť čítať technické výkresy a schémy,
# základná znalosť PLC systémov (Siemens, Schneider) a logických obvodov výhodou ale nie nutnosťou,
# základná znalosť práce s PC (napr. MS Excel),
# výučný list v odbore automatizačná technika výhodou,
# základná znalosť AJ výhodou ale nie nutnosťou,
# ochota pracovať v 3- alebo 4- zmennej prevádzke.

Spoločnosť Minebea AccessSolutions je japonská spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel. Sme svetovým výrobcom spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov. V Košiciach zamestnávame viac ako 900 zamestnancov v závode na výrobu a vývoj zámkových mechanizmov, zámkov zapaľovania a mechatronických kľučiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Borhy
E-mail: poslať životopis
ID: 591920  Dátum zverejnenia: 9.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou