Trainee program pre študentov technických odborov

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kvalita - tvorba reportov, analýz, sledovanie a vyhodnocovanie nepodarkov, komunikácia s operátormi, tvorba kontrolných inštrukcií.
Výroba - zaznamenávanie dochádzky operátorov, tvorba reportov, príprava pracovných inštrukcií, meranie cycle time.
Výrobný systém - tvorba zoningu, presúvanie pracovných staníc, tvorba vizualizácií.

  • platená stáž, praktická príprava, školenia,
  • možnosť realizácie bakalárskych a diplomových prác,
  • možnosť rotácie po rôznych oddeleniach,
  • pracovná ponuka po úspešnom ukončení programu.

V prípade Vášho záujmu o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite nám Váš profesný životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku s predmetom správy: Trainee program pre študentov.

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí splnia nami predpísané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • podmienkou je byť vysokoškolským študentom - denného štúdia – ideálne 2. alebo 3. ročníka prvého stupňa v technickom odbore,
  • podmienkou je komunikatívna úroveň anglického jazyka,
  • zodpovedný a spoľahlivý prístup k zadaným úlohám,
  • schopnosť pracovať vo vysokom tempe a v rýchlo sa meniacom prostredí,
  • vysoká úroveň komunikačných a prezentačných zručností.

Spoločnosť Minebea AccessSolutions je japonská spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel. Sme svetovým výrobcom spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov. V Košiciach zamestnávame viac ako 900 zamestnancov v závode na výrobu a vývoj zámkových mechanizmov, zámkov zapaľovania a mechatronických kľučiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Borhy
E-mail: poslať životopis
ID: 2107161  Dátum zverejnenia: 31.5.2017