Trainee program pre študentov technických odborov

U-Shin Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kvalita - tvorba reportov, analýz, sledovanie a vyhodnocovanie nepodarkov, komunikácia s operátormi, tvorba kontrolných inštrukcií.
Výroba - zaznamenávanie dochádzky operátorov, tvorba reportov, príprava pracovných inštrukcií, meranie cycle time.
Výrobný systém - tvorba zoningu, presúvanie pracovných staníc, tvorba vizualizácií.

• platená stáž, praktická príprava, školenia,
• možnosť realizácie bakalárskych a diplomových prác,
• možnosť rotácie po rôznych oddeleniach,
• pracovná ponuka po úspešnom ukončení programu.

V prípade Vášho záujmu o nami ponúkanú pracovnú pozíciu, pošlite nám Váš profesný životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku s predmetom správy: Trainee program pre študentov.

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači, ktorí splnia nami predpísané požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.5.2017 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• podmienkou je byť vysokoškolským študentom - denného štúdia – ideálne 2. alebo 3. ročníka prvého stupňa v technickom odbore,
• podmienkou je komunikatívna úroveň anglického jazyka,
• zodpovedný a spoľahlivý prístup k zadaným úlohám,
• schopnosť pracovať vo vysokom tempe a v rýchlo sa meniacom prostredí,
• vysoká úroveň komunikačných a prezentačných zručností.

Spoločnosť U-Shin je japonská spoločnosť zameraná na vývoj,
výrobu a predaj komponentov pre automobilový priemysel. Sme svetovým výrobcom spínačov, riadiacich jednotiek a uzamykacích systémov. Sme prítomný v 15 krajinách, zamestnávame 8.000 zamestnancov v 19 výrobných závodoch. V Košiciach zamestnávame viac ako 1.600 zamestnancov v závode na výrobu a vývoj zámkových mechanizmov, zámkov zapaľovania a mechatronických kľučiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

U-Shin Slovakia, s.r.o.
K letisku, Budova 1329
040 17 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Greifova
E-mail: poslať životopis
ID: 2107161   Dátum zverejnenia: 25.4.2017