Developer informačných systémov v oblasti Process Control

U. S. Steel Košice, s.r.o.

Miesto práce
Vstupný areál U. S. Steel, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prevádzkovanie a vývoj systémov v oblasti Process Control

Ponúkame:
- Motivujúce finančné ohodnotenie a balík sociálnych výhod
- Možnosť profesionálneho rastu
- Práca v medzinárodnej spoločnosti

Pre viac informácii a podanie žiadosti navštívte prosím našu web stránku http://www.usske.sk/career/job-s.htm a vyhľadajte ponuku Developer

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdelanie technického smeru s IT zameraním
- znalosť MS Windows operačných systémov – znalosť pre potreby programátora
- znalosť OpenVMS a/alebo UNIX vítaná – znalosť pre potreby programátora
- znalosť .NET, C/C++, SQL
- znalosť relačných databáz Oracle, MS SQL, Caché vítaná
- znalosť z programovania riadiacich procesov vítaná
- skúsenosti s podporou používateľov vítané
- znalosť anglického jazyka
- vysoké pracovné nasadenie a zodpovednosť v práci, samostatnosť
- komunikačné zručnosti a zručnosti práce v tíme,
- aktívny prístup k zvereným úlohám, flexibilita
- výkon v pohotovostných službách
- vodičské oprávnenie skupiny B

U. S. Steel Košice je najväčším integrovaným výrobcom ocele v strednej Európe. Historicky bola naša spoločnosť vždy jedným z najvýznamnejších prvkov ekonomiky celej krajiny zo všetkých hľadísk: veľkosť, počet zamestnancov, príjmy, stopa miestnej komunity atď. Pri pohľade na naše dnešné čísla sme hrdí na naše pôsobivé dedičstvo.
Zamestnávame cca 8 tisíc ľudí a máme stovky domácich a zahraničných obchodných partnerov. Sme lídrom v zavádzaní podnikateľskej etiky, aktívne prispieva k regionálnemu rozvoju a podporuje aktivity v zdravotníctve, školstve, kultúre a športe.
ID: 2143781  Dátum zverejnenia: 7.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou