Špecialista – projekcia a konštrukcia

U. S. Steel Košice, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba projektovej dokumentácie pre technologické a energetické vybavenie stavieb, riešenie potrubných rozvodov, Izometrické schémy potrubných trás, hydraulický výpočet systému, zoznamy strojov a zariadení, zoznamy armatúr, technické správy, dispozičné riešenia, technické špecifikácie hlavných zariadení a potrubných systémov
- Vypracovanie projektovej dokumentácie na úrovni projektov pre stavebné povolenie, realizačné projekty a projekty skutkového stavu
- Technické jednania, prezentácie a obhajoba navrhovaných riešení, aktívna účasť na technických rokovaniach so zákazníkmi resp. subdodávateľmi

Ponúkame:
- Motivujúce finančné ohodnotenie a balík sociálnych výhod
- Možnosť profesionálneho rastu
- Práca v medzinárodnej spoločnosti

Pre viac informácii a podanie žiadosti navštívte prosím našu web stránku http://www.usske.sk/career/job-s.htm a vyhľadajte ponuku Špecialista – projekcia a konštrukcia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa so zameraním na Technické, technologické a energetické vybavenie stavieb, Tepelné zariadenia, Plynové zariadenia, Výrobné technologické zariadenia
- Platné autorizačné osvedčenie člena komory SKSI s oprávnením vykonávať uvedené odborné činnosti
- Odborná prax v oblasti projektovania minimálne 3 roky
- Analytické technické myslenie
- Kreativita
- Precíznosť
- Samostatnosť
- Flexibilita
- Komunikačné zručnosti a zručnosti pre prácu v tíme
- Počítačové znalosti : AutoCAD - pokročilý
Inventor – 3D - pokročilý
- Znalosť anglického jazyka na úrovni mierne pokročilý
- Vysoké pracovné nasadenie a zodpovednosť v práci

U. S. Steel Košice je najväčším integrovaným výrobcom ocele v strednej Európe. Historicky bola naša spoločnosť vždy jedným z najvýznamnejších prvkov ekonomiky celej krajiny zo všetkých hľadísk: veľkosť, počet zamestnancov, príjmy, stopa miestnej komunity atď. Pri pohľade na naše dnešné čísla sme hrdí na naše pôsobivé dedičstvo.
Zamestnávame cca 8 tisíc ľudí a máme stovky domácich a zahraničných obchodných partnerov. Sme lídrom v zavádzaní podnikateľskej etiky, aktívne prispieva k regionálnemu rozvoju a podporuje aktivity v zdravotníctve, školstve, kultúre a športe.
ID: 1989238  Dátum zverejnenia: 22.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou