Hasič - strojník

U. S. Steel Košice, s.r.o.

Miesto práce
Vstupný areál U. S. Steel, 044 54 Košice, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hasičské a záchranárske práce

Ponúkame:
- Motivujúce finančné ohodnotenie a balík sociálnych výhod

Pre viac informácii a podanie žiadosti navštívte prosím našu web stránku http://www.usske.sk/career/job-s.htm a vyhľadajte ponuku číslo Hasič - strojník

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Kvalifikačné požiadavky:
- úplné stredoškolské vzdelanie s technickým zameraním,
- absolvovaná základná príprava zamestnancov hasičsckých jednotiek,
- vodičský preukaz skupín B,C

Ďalšie požiadavky:
- odborná prax vo vedení a údržbe nákladných vozidiel skupiny C minimálne 2 roky,
- zdravotná a fyzická spôsobilosť pre požadovanú profesiu,
- vítané absolvovanie ďalších odborných kurzov záchranársky kurz, obsluha motorovej píly, práce vo výškach,
- práca v nepretržitej prevádzke,
- vysoké pracovné nasadenie,
- zodpovednosť v práci.

U. S. Steel Košice je najväčším integrovaným výrobcom ocele v strednej Európe. Historicky bola naša spoločnosť vždy jedným z najvýznamnejších prvkov ekonomiky celej krajiny zo všetkých hľadísk: veľkosť, počet zamestnancov, príjmy, stopa miestnej komunity atď. Pri pohľade na naše dnešné čísla sme hrdí na naše pôsobivé dedičstvo.
Zamestnávame cca 8 tisíc ľudí a máme stovky domácich a zahraničných obchodných partnerov. Sme lídrom v zavádzaní podnikateľskej etiky, aktívne prispieva k regionálnemu rozvoju a podporuje aktivity v zdravotníctve, školstve, kultúre a športe.
ID: 1337612  Dátum zverejnenia: 26.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou