Montér elektro

TYXYT - CZ, s.r.o.

Kolín, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

MONTÉR ELEKTRO

* Montáž elektro zařízení, jejich zapojování
* Zkoumání technické dokumentace
* Měření elektro veličin
* Dodržování bezpečnosti práce

- Elektrické zapojení (kabelové trasy, montáž a zapojení elektr. prvků,
Pohonů, svorkovnic a rozvaděčů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat od 110 Kč
- ubytováni zdarma
- týždenné zálohy
• nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Naše zkušenosti a stovky úspěšně realizovaných projektů z oblasti automatizace nám umožňují
reagovat i na velmi specifické požadavky zákazníka.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Naše požadavky - Ukončené střední vzdělání v oboru elektro (slaboproud / silnoproud)
- Dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
- Platnou vyhl. 50 v případě elektromontéra
- ŘP (osobní auto)
- Zodpovědný přístup
Výhodou: Jazykové znalosti výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost, která působí na českém trhu v oblasti personálního leasingu. Prvořadým cílem je uspokojit a pružně reagovat na Vaše požadavky.

Naším základním krokem je dodávání kvalitních zaměstnancu pro Vaší firmu s využíváním flexibilní síly podle aktuální potřeby.

Specialuzuejeme se na dočasné umístění kvalifikovaných praconích sil do různých odvětví, především do strojařského a automobilového průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2017985  Dátum zverejnenia: 18.2.2015