Brusič nerezových kontejnerů - plat od 120 Kč/hod.(čistého)

TYXYT - CZ, s.r.o.

Havlíčkův Brod, Ždár nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Slovenská republika, Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

jde o broušení svárů uvnitř i vně kontejnerů.

Nabízíme Vám seriózní, stabilní a dlouhodobou práci na pracovní smlouvu v České republice. Jedná se o práci v strojárenskom průmyslu. Výroba nerezových kontejnerů pro strojarenský průmysl. Hledáme pracovníky na pozice Brusič nerezových kontejnerů.

Podmínkou pro tuto práci je především
šikovnost a ochota tuto práci vykonávat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jiné výhody
- plat od 120 Kč/hod.(čistého)
- ubytování ZDARMA
- možnost stravovat se v závodní jídelně
- pravidelný měsíční příjem
- zálohy po 5-ti odpracovaných dnech
- dlouhodobá a stabilní práce
- zkušenosti na podobné pozíci velkou výhodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výroba kovů nebo kovových výrobků (Průmyslová výroba)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Počet let praxe: 1rok
- pracovitost
- manuální zručnost
- zodpovědnost
- spolehlivost
- praxe na obdobné pozici VÝHODOU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost, která působí na českém trhu v oblasti personálního leasingu. Prvořadým cílem je uspokojit a pružně reagovat na Vaše požadavky.

Naším základním krokem je dodávání kvalitních zaměstnancu pro Vaší firmu s využíváním flexibilní síly podle aktuální potřeby.

Specialuzuejeme se na dočasné umístění kvalifikovaných praconích sil do různých odvětví, především do strojařského a automobilového průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1901685  Dátum zverejnenia: 16.10.2014