Tlačiar na veľkoformátových digitálnych strojoch

Typografia plus, s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 108, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 200 EUR/mesiacmzda z dvoch častí: základ (min. 700 €) + pohyblivá zložka (200-300 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov na veľkoplošnú tlač (rastrovanie, ripovanie,...)
- tlač na veľkoformátových digitálnych zariadeniach (založenie média, nastavenie stroja, sledovanie kvality výstupov)
- v menšom rozsahu finalizácia, dokončovacie práce
- pravidelná údržba tlačiarní, objednávanie materiálov na tlač
- sledovanie zákazkového systému a termínov vyhotovenia

- práca s najmodernejšími technológiami (UV, Latex)
- výborný kolektív

Životopisy zasielajte e - mailom na adresu kontaktnej osoby. Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Základy
CorelDRAW - Základy

Vodičský preukaz

B

- prax v práci na veľkoformátových digitálnych strojoch výhodou
- znalosť technológie a materiálov používaných pri veľkoformátovej tlači
- znalosť prípravy podkladov do tlače (PDF, Photoshop, RIP)
- odborné znalosti z polygrafie

- samostatnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť
- ochota učiť sa nové veci a pracovať podľa potreby aj nadčas

Sme spoločnosť, ktorá pod jednou strechou zastrešuje niekoľko oblastí polygrafie, tlače a reklamnej výroby: digitálny ofset, veľkoformátovú tlač, maloformátovú digitálnu tlač, grafiku z rezanej fólie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 309459  Dátum zverejnenia: 15.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiacmzda z dvoch častí: základ (min. 700 €) + pohyblivá zložka (200-300 €)