Pracovník reklamnej výroby - fréza / ploter

Typografia plus, s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 108, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce pri reklamnej výrobe, finalizácia výtlačkov z veľkoformátovej dig. tlače:
- obsluha veľkoformátovej frézy Comagrav (rezanie, formátovanie dosiek,...)
- obsluha rezacieho plotru Mimaki (vyrezávanie z PVC fólií)
- ďalšie spracovanie rezaných materiálov (čistenie, kašírovanie, finalizácia)
- rezanie výtlačkov (plagáty, banery, dosky ...)
- laminovanie - obsluha veľkoformátového laminátoru
- lepenie samolepiek (dosky, automobily a iné)
- teplovzdušné zváranie plachiet + očkovanie banerov
- ostatné pomocné práce pri reklamnej výrobe
- pomocné práce pri jednoduchých montážach (lepenie výkladov, inštalácia in store materiálov,...)

- zázemie stabilnej firmy
- práca s novými technológiami

Životopisy zasielajte e - mailom na adresu kontaktnej osoby. Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.8.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

CorelDRAW - základy
Adobe Illustrator - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť, precíznosť
- vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- ochota učiť sa nové veci a pracovať podľa potreby aj nadčas
- pracovná skúsenosť v požadovanej pozícii výhodou

Sme tlačiareň so zameraním na ofsetovú, digitálnu malo a veľkoformátovú tlač a reklamnú výrobu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Vajnorská 108
831 04 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2416175   Dátum zverejnenia: 3.7.2017