Fyzioterapeut/Ergoterapeut pro neurorehabilitační kliniku

Two steps ahead s.r.o.

Místo práce
Praha, Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nově vznikající soukromá neurorehabilitační klinika v Praze hledá fyzioterapeuty a ergoterapeuty pro práci především s dětmi s DMO. Nabízíme příležitost stát se členem mladého a energického týmu využívajícího nejnovější metody v rehabilitaci a péči o pacienty.

Požadujeme:
• Ukončené vzdělání v oboru fyzioterapie/ergoterapie (DiS., Bc., Mgr.)
• Uživatelská znalost angličtiny
• Uživatelská znalost práce s PC
• Kladný vztah k dětem
• Bezúhonnost
• Komunikativnost, příjemné vystupování, proklientský přístup
• Praxe není podmínkou

Nabízíme:
• Odpovídající platové ohodnocení + osobní ohodnocení
• Další vzdělávání v oboru rehabilitace
• 5 týdnů dovolené
• Penzijní připojištění
• Praxe v moderních fyzioterapeutických metodách
• Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
• Práce v centru Prahy – dobrá dopravní dostupnost
• Pomoc při případném zajišťování ubytování

Nástup od 1. 10. 2014.

Své životopisy prosím zasílejte do 31. 8. 2014, po tomto termínu se všem zájemcům ozveme a vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se bude konat na začátku září.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 1823991  Dátum zverejnenia: 5.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.