Account Manager

TWINLOGY s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
odmeňovanie v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizícia a následná starostlivosť o firemných zákazníkov (segment malých a stredných firiem),
- príprava cenových ponúk a zmluvnej dokumentácie,
- energetické poradenstvo,
- budovanie vzťahov so zákazníkmi

- bezplatné zaškolenie
- zaujímavý odmeňovací systém
- práca z domu (home office) a v regióne, kde žijete
- skvelý kolektív a technická podpora

Kandidáti, ktorí vyhovujú kritériám pozície Account Manager, budú oslovení telefonicky alebo e-mailom.

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov vyjadrujete súhlas so spracovaním, správou a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených vo Vašom životopise pre spoločnosť TWINLOGY s.r.o. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného kandidáta a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti TWINLOGY s.r.o.. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať do lehoty 30 dní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax v oblasti predaja služieb a produktov podmienkou
- samostatnosť
- proklientský prístup
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie

Spoločnosť TWINLOGY je dodávateľom energií (elektrina, zemný plyn). Energie dodávame zákazníkom po celom Slovensku z radov domácností a firiem. Sme poskytovateľom a realizátorom komplexných energetických riešení pre biznis zákazníkov. Zameriavame sa na energetické inovácie, ktorých implementáciou modernizujeme technológie a energetické hospodárstvo našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3142592  Dátum zverejnenia: 26.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: odmeňovanie v závislosti od dosiahnutých výsledkov