Elektrikár §21

TWF Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacpresná výška mzdy bude dohodnutá na osobnom pohovore v závislosti od skúseností daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborná starostlivosť o technologické zariadenia v moderných bytových komplexoch
- spolupráca so špecializovanými dodávateľskými spoločnosťami
- pracovný čas 7:00 - 15:30

- práca v modernom prostredí v stabilnej spoločnosti
- podpora odborného rastu
- 13. a 14. plat
- dovolenka nad rámec ZP
- nefinančné benefity vo výške 400€ ročne
- zamestnanecké parkovanie zdarma

V prípade záujmu pošlite Váš životopis mailom na adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Našim klientom je správcovská spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

- Znalosť práce s technickou dokumentáciou
- samostatnosť, zodpovednosť
- platná vyhláška §21

Konzultačná spoločnosť zameraná na HR služby a recruitment

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4792714  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac