Realitný maklér

Tvoje Bývanie s.r.o.

Idanská 2435/39, okres Prešov, Košice, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hypotekárne centrum s 20 ročnou praxou hľadá šikovného OBCHODNÍKA v oblasti realít pre každý z regiónov Košice, Prešov a Spišská Nová Ves.
Sme profesionáli v oblasti hypotekárnych úverov na Slovensku a dennodenne nám prichádzajú požiadavky od našich klientov na zabezpečenie bývania.

Hľadáme šikovných ľudí, ktorí chcú mať flexibilný pracovný čas a zárobok podľa svojich predstáv a možností.

U nás sú vítaní makléri s PRAXOU aj BEZ PRAXE, ktorých následne zaškolíme.

Naše motto: "Pomôž a zarábaj"
Pomôž našim klientom splniť ich sen o vlastnom bývaní a zarábaj nadštandardne

Flexibilný pracovný čas
Priestor na osobný rast a kariérny postup
Výborný kolektív
Reprezentatívne kancelárie
Pravidelné teambuildingy, súťaže, dovolenky
Zázemie v 20 rokov fungujúcej spoločnosti v oblasti financií
Bezplatné školenia a semináre

Plnenie zodpovedností, ktoré vyplývajú z náplne práce realitného makléra:
- aktívne sa pohybovať v oblasti ponuky a dopytu na realitnom trhu,
- komunikácia a starostlivosť o klientov
Nevyžadujeme od spolupracovníkov, aby sedeli v kanceláriách, viete pracovať aj z domu a popri inom zamestnaní alebo štúdiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické, stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa
Schopnosť asertívneho jednania
Obchodný duch
Príjemné vystupovanie
Odolnosť voči stresu
Ctižiadostivosť a vôľu presadiť sa
Zodpovednosť
Flexibilita
Byť tímový hráč

Ochota investovať svoj čas, učiť sa nové veci a riadiť sa radami kolegov z praxe.

Sme realitná spoločnosť pôsobiaca na východnom Slovensku. Inzerujeme na viac ako 20tich realitných serveroch, FACEBOOKu, tlačených médiách a zabezpečujeme komplet servis pre kupujúceho aj predávajúceho vrátane finančného a právneho servisu.
Sme experti v oblasti financovania nehnuteľností s dlhoročnými skúsenosťami. V prípade potreby Vám vieme zabezpečiť najlacnejší a najvýhodnejší úver a poistenie na slovenskom trhu.
Ako jediný poskytujeme províziu pre klienta za všetky realizované služby a právne služby zdarma!
ID: 2291216  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou