Montér

TVG KLIMA

Miesto práce
Za stanicou 1, 831 04 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

dodávka a osadzovanie, zapájanie vysušovacích prístrojov do objektov, menšie sanačné práce (opravy podlahy, maľovky atď.), údržba vysušovacích prístrojov a skladu, vedenie ľahšieho nákladného vozidla.

práca v menšom kolektíve, kde je nízka fluktuácia, korektné a ústretové pracovné prostredie (máme tu spokojných dlhoročných zamestnancov), firemný mobil aj na súkromné účely. Korektné pracovné ohodnotenie.

Informácie o výberovom konaní

životopisy môžete zasielať mailom, poštou aj osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Montér, Technik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Potrebné znalosti: znalosti práce s elektrickými prístrojmi (kvôli zapájaniu prístrojov do el. siete)
Požadujeme vysoké prac. nasadenie, spoľahlivosť, remeselné zručnosti, nemecký jazyk je výhodou, ale nevyžadujeme.
Na prácu s vysušovacími prístrojmi pracovníka zaškolíme.

Sme pobočka úspešnej rakúskej spoločnosti. Naša firma, odd. DRYSTAR sa špecializuje na sušenie zatečení pri vytopení bytov a domov, pri rekonštrukciách, pri prasknutí a netesnosti kurenárskych a vodovodných rozvodov a odpadov, pomocou vysušovacích prístrojov, vykonávame aj merania vlhkosti a následné sanačné práce (opravy podlahy, maľovky atď.). Sušením pomáhame výrazne znížiť náklady, ktoré by inak boli potrebné na odstránenie a výmenu zavlhnutých materiálov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TVG Klima Slovakia - DRYSTAR
Za stanicou 1
831 04 Bratislava
ID: 2635350   Dátum zverejnenia: 12.12.2016