Programátor/obsluha CNC frézky

Tvarsteel s.r.o.

Místo práce
Luhačovická 1011, 68771 Bojkovice, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
Možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
3.5 - 6 EUR/hodina, Dle zkušení a přístupu k práci

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha CNC frézky s říď.syst. Heidenhain iTNC530. Kusová výroba, úprava programů v CAM aplikaci (proškolíme).
Jedná se o zakázkou výrobu dílů (kusová, polosérie), výrobu forem pro vstřikování plastů a gumy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Malý přjemný kolektiv. Na všem se dá domluvit

Informace o náboru

Snaživého a zodpovědného uchazeče vše potřebné naučíme

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zodpovědnost, pracovitost, komunikativnost, snaha se zdokonalovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme menší firma zaměřená na drátové řezání a frézování. Rychle se rozvíjíme. Nové stroje, kvalitní nástrojové vybavení, počítačem programované dráhy. Zakládáme si na dobrém kolektivu a zodpovědné práci. Zaměstnancům dáváme volnost, vyžadujeme však samostatnost a zodpovědnost. Dobře odvedenou práci dobře ohodnotíme.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1986995  Dátum zverejnenia: 21.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.5 - 6 EUR/hodina, Dle zkušení a přístupu k práci