Stavebný dozor

Miesto práce
Jašíkova 6, Bratislava
Termín nástupu
15.12.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stavebný dozor/ dohľad nad staveniskom, stavebnými prácami
- zodpovednosť za súlad výstavby s projektovou dokumentáciou, stavebným povolením a inými rozhodnutiami, priestorovej polohy s dokumentáciou stavby
- zodpovednosť za dodržanie všeobecných technických požiadaviek na výstavbu, vrátane BOZP a PO
- dohľad nad dodržiavaním časového harmonogramu postupu výstavby
- sledovať vedenie stavebného denníka
- starostlivosť o dokumentáciu stavby
- vypracovávanie mesačných reportov
- koordinácia subdodávateľov
- kontrola súpisov materiálu a prác
- ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

Ponúkame:
- stabilné zamestnanie vo veľkej medzinárodnej spoločnosti
- priestor pre vlastné nápady
- príjemné pracovné prostredie, profesionálny prístup kolegov
- benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť a lojálnosť
- odborná spôsobilosť pre činnosť stavebného dozoru
- časová flexibilita, ochota cestovať po Slovensku

TÜV SÜD Slovakia s.r.o. je členom skupiny TÜV SÜD, svetového lídra v poskytovaní inšpekčných a certifikačných služieb s dlhoročnou tradíciou. Snahou spoločnosti je podľa miestnych podmienok poskytovať služby, pomocou ktorých sa firmy stanú viac konkurencieschopnými a dokážu zvyšovať predajnosť svojich výrobkov a služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Iné neuvedené oblasti

Životopis prosím posielajte e-mailom na nižšie uvedenú adresu. Všetkých uchádzačom ďakujeme vopred za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám pre uvedenú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 6 dní)

Adresa spoločnosti

TÜV SÜD Slovakia s.r.o.
Jašíkova 6
821 03 Bratislava
ID: 2825521   Dátum zverejnenia: 24.11.2016