Inšpektor elektrických zariadení

TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Nitra, Košice
Termín nástupu
13.11.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme pracovníka s odbornou praxou na pozíciu Inšpektor elektrických zariadení pre výkon činností:

- posudzovanie projektových dokumentácií
- vykonávanie prehliadok, riadenie, vyhodnocovanie alebo vykonávanie úradných skúšok a iných skúšok na vyhradených elektrických zariadeniach
- výkon činností technického dozoru investora
- výkon činností technickej due diligence

Ponúkame:
- stabilné zamestnanie vo veľkej medzinárodnej spoločnosti
- priestor pre vlastné nápady
- zaučenie
- príjemné pracovné prostredie, profesionálny prístup kolegov
- benefity

Životopis prosím posielajte e-mailom na nižšie uvedenú adresu.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z.z.
- odborná prax pri výkone odborných prehliadok a odborných skúšok (revízií), projektovaní, konštruovaní, montáži, oprave a rekonštrukcii elektrických zariadení
- výhodou je osvedčenie revízneho technika podľa § 24 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z.z.

- aktívna znalosť anglického jazyka
- samostatnosť, zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam a riešeniu pracovných úloh
- veľmi dobré komunikačné schopnosti, analytické myslenie a rozhodovanie
- príjemné vystupovanie, schopnosť rýchlo reagovať
- precíznosť a lojálnosť
- flexibilita, ochota cestovať

V TÜV SÜD združujeme technologických nadšencov a odborníkov, už viac ako 150 rokov. Práve oni vytvorili, z pôvodne nemeckej firmy, medzinárodnú spoločnosť. Dnes zamestnávame 28 000 expertov na 1000 lokalitách po celom svete a sme tak jedným z popredných poskytovateľov technických, inšpekčných a certifikačných služieb. Buď hrdá/-ý na svoju prácu. Pridaj sa do tímu, ktorý hýbe svetom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2785650  Dátum zverejnenia: 28.10.2016