Administratívny pracovník pobočky

TÜV SÜD Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Jašíkova 6, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fakturácia odberateľských faktúr (tuzemských, zahraničných)
Zhromažďovanie a kontrola podkladov pre fakturáciu
Evidencia odberateľských faktúr a k faktúram viazaných dokumentov
Sledovanie úhrad a vystavovanie upomienok k faktúram po lehote splatnosti
Evidencia dodávateľských faktúr a vystavovanie fakturačných sprievodiek, doloženie objednávky, prípadne zmluvy
Kontrola formálnej a vecnej stránky dodávateľských faktúr
Vedenie pokladne (vystavovanie príjmových, výdavkových dokladov, evidencia a mesačná inventarizácia)
Evidencia cestovných príkazov
Objednávanie kancelárskych potrieb, spotrebného materiálu a servisu zariadení pobočky, objednávanie občerstvenia pre potreby pobočky
Príprava občerstvenia v prípade obchodných stretnutí
Príprava podkladov pre spracovanie miezd (súhrnné mesačné prehľady dochádzky, mesačný rozpis spotreby gastrolístkov a ich inventarizácia)
Príprava podkladov pre ekonomické a mzdové oddelenie a dodržiavanie termínov ich odosielania
Evidencia majetku pobočky, inventarizácia v termínoch stanovených ekonomickým oddelením
Administratívne práce a činnosti nevyhnutné na riadny chod kancelárie
Príprava, evidencia prijatej a odoslanej pošty, odosielanie pošty
Administratívna korešpondencia (aj v AJ)
Samostatné plnenie pridelených úloh nadriadených a inšpektorov
Preklady textov z AJ do SJ a opačne
Evidencia zákaziek, objednávok a zmlúv

Ponúkame:
•finančnú stabilitu veľkej medzinárodnej spoločnosti
•stabilitu zamestnania, istotu a benefity
•priestor pre vlastné nápady a podnikavosť
•príjemné pracovné prostredie

Životopis, prosím, zasielajte e-mailom. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Znalosť anglického jazyka je podmienkou, znalosť iného cudzieho jazyka výhodou
Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
Samostatnosť, zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam a riešeniu pracovných úloh
Komunikatívnosť
Precíznosť a lojálnosť

V TÜV SÜD združujeme technologických nadšencov a odborníkov, už viac ako 150 rokov. Práve oni vytvorili, z pôvodne nemeckej firmy, medzinárodnú spoločnosť. Dnes zamestnávame 28 000 expertov na 1000 lokalitách po celom svete a sme tak jedným z popredných poskytovateľov technických, inšpekčných a certifikačných služieb. Buď hrdá/-ý na svoju prácu. Pridaj sa do tímu, ktorý hýbe svetom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1716178  Dátum zverejnenia: 16.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou