Pracovník technickej kontroly (OTK)

TÜV NORD Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon NDT skúšok;
- výkon a koordinácia kontrol kvality výrobných a montážnych prác v súlade
s internými predpismi spoločnosti, platnou legislatívou a požiadavkami zákazníka;
- výkon a koordinácia deštruktívnych a nedeštruktívnych skúšok zrealizovaných zvarov;
- vystavovanie protokolov a iných záznamov z VT a PT;
- spolupráca pri tvorbe a kontrola výrobnej a montážnej STD;
- príprava dokumentácie pred ukončením montáže, kontrola úplnosti a správnosti dokumentácie pred kontrolami zhody a samotný výkon kontrol zhody (predstavebná skúška, po montážne kontroly, ukončenie montáže);

- perspektívne zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- firemný telefón
- firemný notebook
- príjemný, mladý kolektív
- zaujímavé benefity

Ak vás táto pozícia zaujala, spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa na výberovom konaní, zašlite štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu [email protected]. V predmete správy uveďte názov pozície. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí vyhovujú požadovanému profilu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Min. stredoškolské vzdelanie so zameraním na strojárstvo.
Min. 5-ročná prax v priemysle.
Kvalifikácia VT2, PT2.
Prax v čítaní izometrických a procesných výkresov.
Skúsenosti so zostavovaním dokumentácie k tlakovým zariadeniam.
Dobrá znalosť anglického jazyka alebo znalosť nemeckého jazyka.
Kvalifikácia európskeho inžiniera/technológa pre zváranie EWE/EWT výhodou.
Kvalifikácia RT2 výhodou.

Dcérska spoločnosť jednej z najväčších inšpekčných spoločností na svete - TÜV NORD, ktorá pôsobí vo viac ako 80 krajinách sveta. Komplexné služby v oblasti všetkých druhov certifikácie a inšpekcií podľa medzinárodných noriem a predpisov ponúka na slovenskom trhu od roku 1992.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2588544  Dátum zverejnenia: 1.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou