Nie si spokojný? Urob zmenu! - Realitný maklér s fixným príjmom.

TUreality s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Dolný Kubín, okres Martin, okres Ružomberok, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nitra, okres Zlaté Moravce, okres Poprad, okres Prešov, okres Spišská Nová Ves, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 € + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu potrebujem aktuálne doplniť ľudí ako som ja. Pracoval som v stavebníctve. Moja zmena nastala pred 6-mi rokmi, keď som prišiel na pohovor do spoločnosti TUreality, s.r.o. Predstava o tom, že môžem zarábať viac ako tisíc eur mesačne sa mi zdala nemožná. Postupne som sa vypracoval z realitného makléra až na oblastného manažéra s riadením 5 pobočiek. Zarábam niekoľko tisíc eur mesačne. Viem, že to dokážem naučiť aj Teba.

Náplň práce realitného makléra je rôznorodá. Od zabezpečenia ponuky nehnuteľností klientov, ktorí chcú predať cez vyhľadávanie nehnuteľností pre tých, ktorí chcú kúpiť, až po realizáciu obchodov v spolupráci s finančným a právnym oddelením, prípadne znalcom či geodetom.

Bezplatné školenia, atraktívny provízny systém s kombináciou fixnej zložky, možnosť kariérneho rastu, motivačné súťaže, žiadne poplatky za marketing, inzerciu a prezentačné materiály. Práca v tíme spoľahlivých obchodníkov.

V prípade záujmu o danú pozícii zasielajte svoje životopisy spolu s motivačným listom na uvedenú adresu. Spoločnosť si vyhradzuje právo telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov. Úspešný kandidát musí mať k dispozícií auto!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Strojopis - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota učiť sa nové veci;
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- zodpovednosť za prebiehajúce obchody

Sme realitná sieť s veľkými ambíciami. Maklérov vedieme a vzdelávame k profesionalite, odbornosti a slušnosti. Neuspokojíme sa s priemerom, jedinou schodnou cestou je byť najlepší. V kolegoch hľadáme to najlepšie a ich silné stránky posúvame o úroveň vyššie (často za hranice ich vlastných predstáv). Sme kolegovia a priatelia. Úspech je v TUreality všadeprítomný, motivujúci a inšpirujúci. Byť súčasťou TUreality nie je zamestnanie. Je to životný štýl.
ID: 2529505  Dátum zverejnenia: 30.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 € + provízie