Právnik v realitnej kancelárii

TUreality s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, od 800 € - 1 500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Právne služby: vypracovanie kúpno-predajných zmlúv a iných zmlúv potrebných pri predaji realít, zastupovanie spoločnosti v právnych úkonoch, právne poradenstvo.

Miesto výkonu práce je Žilina. Uprednostňujeme len uchádzačov zo Žiliny a okolie, pretože daná práca sa nevykonáva z domu. Ponúkaná pozícia nie je zlúčiteľná so súčasnou prácou v inej spoločnosti, pretože je potrebné, aby záujemca o danú pozíciu venoval plný pracovný čas náplne práce len v TUreality, s.r.o.
Spoločnosť si vyhradzuje právo telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kultivovaný písomný a slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa, analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť, finančná a ekonomická gramotnosť, precíznosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť.

Pri výbere ľudí sa zameriavame na kvalitu a nie na kvantitu uchádzačov.

Máme individuálny prístup k ľuďom a disponujeme vynikajúcim know-how na trhu s nehnuteľnosťami, vďaka ktorému ročne zaznamenávame najvyšší progres a to nielen u spoločnosti ako takej, ale aj u každého jednotlivca.

Hálkova 33
010 01 Žilina
ID: 2047059   Dátum zverejnenia: 10.8.2017