Realitný maklér s fixným platom

TUreality s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 900 EUR/mesiac, + provízia z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

podnikanie s minimálnymi nákladmi
organizácia kúpy a predaja nehnuteľností,
príjemná komunikácia s klientami RK - telefonicky aj osobne,
efektívne využívanie prac. času

- bezplatné školenie o tom, ako preraziť na realitnom trhu,
- bezplatná inzercia na všetkých atraktívnych inzertných portáloch,
- auto hneď po nástupe za výhodných podmienok,
- k dispozícii obchodné priestory,
- mesačné odmeňovanie najlepších maklérov navyše k štandardnému príjmu,
- celoslovenské firemné akcie a motivačné súťaže

Informácie o výberovom konaní

Uspeje iba 20 % uchádzačov.
V prípade záujmu o danú pozícii zasielajte svoje životopisy spolu s motivačným listom na uvedenú adresu. Spoločnosť si vyhradzuje právo telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Cieľavedomosť, ambicióznosť a snaha uspieť

Sme realitná sieť s veľkými ambíciami. Maklérov vedieme a vzdelávame k profesionalite, odbornosti a slušnosti. Neuspokojíme sa s priemerom, jedinou schodnou cestou je byť najlepší. V kolegoch hľadáme to najlepšie a ich silné stránky posúvame o úroveň vyššie (často za hranice ich vlastných predstáv). Sme kolegovia a priatelia. Úspech je v TUreality všadeprítomný, motivujúci a inšpirujúci. Byť súčasťou TUreality nie je zamestnanie. Je to životný štýl.
ID: 1887124  Dátum zverejnenia: 4.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 900 EUR/mesiac, + provízia z obratu