Realitný maklér s fixným platom

TUreality s.r.o.

Bratislava, Dunajská Streda, Prievidza, Púchov, Trenčín, Levice, Nitra, Martin, Žiar nad Hronom, Poprad, Košice, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
600 - 900 EUR/mesiac, + provízia z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vďaka nášmu školiacemu systému, ktorý je bezplatný, sa u nás naučíte, ako je možné v dnešnej dobe na realitnom trhu preraziť, zarábať nadštandardne a zapojíte sa medzi našich viac ako 50 maklérov na Slovensku, ktorí patria na realitnom trhu medzi absolútnu špičku.

Za najväčšiu výhodu spoločnosti TUreality, s.r.o. považujeme individuálny prístup a vždy, keď maklér rieši obchod a potrebuje cennú radu, tak mu vieme poradiť, ako danú situáciu dokáže vyriešiť. Vďaka školeniam u nás získate základy psychológie, z čoho môžete pri vyjednávaní provízii veľmi dobre ťažiť. Samozrejme, získate aj ďalšie výhody, ako sú školenia po celý rok zadarmo, taktiež sa zapojíte do súťaže, kde môžete získať dovolenky, notebooky, fotoaparáty. Tieto odmeny odovzdávame našim maklérom na firemných stretnutiach.

V prípade záujmu o danú pozícii zasielajte svoje životopisy spolu s motivačným listom na uvedenú adresu. Spoločnosť si vyhradzuje právo telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov. Úspešný kandidát musí mať k dispozícií auto!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, cieľavedomosť, flexibilita, chuť učiť sa nové veci.

Pri výbere ľudí sa zameriavame na kvalitu a nie na kvantitu uchádzačov.

Máme individuálny prístup k ľuďom a disponujeme vynikajúcim know-how na trhu s nehnuteľnosťami, vďaka ktorému ročne zaznamenávame najvyšší progres a to nielen u spoločnosti ako takej, ale aj u každého jednotlivca.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

A. Kmeťa 28
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Hudecová
Tel.: 0948 777 027
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1887124   Dátum zverejnenia: 21.11.2016