Можливість для людей з України

Špecialista starostlivosti o zákazníka s anglickým jazykom/Customer support specialist

TULIP TOURS, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.02.2024
1 200 - 1 350 EUR/mesiacvýška nástupného platu záleží od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základom pracovnej náplne je spracovávanie požiadaviek klientov a práca s vlastným rezervačným systémom Go Global Travel. Prostredníctvom tohto rezervačného systému spracúvame požiadavky na rezervácie hotelov, áut a transferov po celom svete. Na dennej báze komunikujeme s hotelmi a dodávateľmi z celého sveta a taktiež pracujeme aj s dodávateľskými systémami.

Čo ponúkame:
dynamická práca v priateľskom kolektíve
aktívne používanie cudzích jazykov
možnosť jazykového kurzu v rámci pracovného času
pravidelné teambuildingové aktivity
Multisport karta
príjemné pracovné prostredie aj vďaka kolektívu a moderným priestorom v centre Bratislavy s nádherným výhľadom
samozrejmosťou je kompletné zaškolenie a poskytnutie pracovného notebooku a prislušenstva

Informácie o výberovom konaní

Zaslanie životopisu v slovenskom aj v anglickom jazyku.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich požadované kritéria. Uchádzači budú kontaktovaní e - mailom alebo telefonicky. Uchádzač zaslaním svojich údajov dáva súhlas na spracovanie osobných údajov podľa zákona 428/2002

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Cestovné kancelárie

TULIP TOURS , pobočka GO GLOBAL TRAVEL LTD

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilný, komunikatívny, precízny, schopnosť pracovať pod stresom , aktívne ovládanie anglického a slovenského podmienkou, ovládanie nemeckého jazyka výhodou, prax v cestovnom ruchu výhodou, teamový hráč

Go Global Travel je medzinárodná spoločnosť prevádzkujúca vlastný rezervačný systém, ktorý poskytuje veľkoobchodnú databázu hotelov po celom svete. Okrem hotelov je možné rezervovať aj prenájmy áut, transfery a letenky. Tento rezervačný systém poskytujeme cestovným agentúram/kanceláriám

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 614572  Dátum zverejnenia: 9.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac