Junior programátor / Programátor

TULIP Solutions s.r.o.

Miesto práce
Röntgenova 26, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti IT a cloudových služieb. Vyvinuli sme platformu TULIP, ktorá umožňuje optimalizáciu biznis procesov, zjednodušenie vnútropodnikových procesov a bezpečnú výmenu dát online a neustále pracujeme na vylepšení funkcionalít, ktoré táto platforma ponúka. Aj z tohto dôvodu hľadáme posilu do nášho tímu v podobe Junior programátora / Programátora. Na čo sa môže úspešný kandidát u nás tešiť?

- programovanie on-line aplikácií v ASP.NET,
- programovanie pluginov v C#,
- implementácia nových aplikácií do databázového systému,
- tvorba reportov nad databázovým systémom,
- testovanie funkcionalít v spolupráci s používateľmi databázového systému,
- realizácia úprav na základe používateľských požiadaviek,
- podpora používateľov aplikácií,
- príprava technickej a používateľskej dokumentácie,
- spolupráca s ostatnými programátormi.

- výrazný odborný a osobnostný rast, získanie skúseností prácou na zaujímavých projektech pre najvýznamnejšie svetové a európske spoločnosti,
- práca v mladom kolektíve s profesionálnym prístupom a odborným zázemím,
- možnosť ovyplyňovať vývoj produktu/riešenia, keďže TULIP je slovenská firma a celá stratégia a návrh funkcionalít sa rieši na Slovensku,
- zabezpečenie ďalšieho odborného a jazykového vzdelávania v réžii spoločnosti,
- možnosti práce z domu,
- teambuildingy a iné aktivity pre zamestnancov

Radi by sme poďakovali uchádzačom za záujem o pozíciu Junior programátor / Programátor, zároveň však upozorňujeme, že kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí prejdú do užšieho kola výberového konania.

Uchádzač týmto v zmysle § 6 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „Zákon“) poskytuje súhlas spoločnosti TULIP Solutions s.r.o., so sídlom Röntgenova 26, 851 01 Bratislava, IČO: 46 486 836, zapísanej do Obchodného registra Okresného súdu Bratislava I, v oddiele: Sro, vložke č.: 78324/B (ďalej len „Spoločnosť“), so spracovaním svojich osobných údajov obsiahnutých v dokumentoch zaslaných Spoločnosti (životopis, motivačný list a pod.), poskytnutých za účelom uchádzania sa o pracovné pozície u klienta Spoločnosti alebo priamo v Spoločnosti, a to najmä pre účely realizácie výberových konaní na pracovné pozície u klienta Spoločnosti alebo priamo v Spoločnosti a na účely uloženia osobných údajov Uchádzača v informačnom systéme (databáze) Spoločnosti na dobu neurčitú (t.j. do písomného odvolania súhlasu udeleného Uchádzačom).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo by mal taký Junior programátor / Programátor u nás spĺňať?
- vysokoškolské vzdelanie so zameraním na IT, prípadne min. 1 rok praxe na podobnej pozícii,
- pozícia je vhodná aj pre absolventa,
- záujem programovať v ASP.NET,
- ovládanie aspoň jedného programovacieho jazyka (C# výhodou),
- ovládanie SQL,
- znalosť databázových systémov a OS Windows (MS SQL Server výhodou),
- znalosť účtovných a finančných procesov výhodou,
- znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni,
- jasné analytické a logické myslenie,
- proaktivita a samostatnosť,
- tímová práca

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, budeme veľmi radi, ak nám pošlete svoj životopis.

TULIP Solutions s.r.o. je outsourcingová spoločnosť pôsobiaca v oblasti IT a cloudových služieb, ktorá vyvinula platformu TULIP. Táto platforma umožňuje optimalizáciu biznis procesov, zjednodušenie vnútropodnikových procesov a bezpečnú výmenu dát online.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2989849  Dátum zverejnenia: 29.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou