Recepčný/Recepčná

Tulip House, a.s.

Štúrova 10, 811 02 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• check in a check out hostí, registrácia hostí
• spracovávanie rezervácií
• zúčtovanie hostí, príprava podkladov na fakturáciu
• práca s pokladňou a POS terminálom, zmenárenská činnosť
• práca s hotelovým systémom Hores
• vykonávanie dennej uzávierky a jej kontrola
• starostlivosť o hostí, poskytovanie informácií, plnenie požiadaviek hostí (Guest Relations)

• luxusné prostredie nového hotela
• zázemie v stabilnej investičnej a developerskej skupine
• zaujímavá práca vo firme so silným proklientským prístupom
• možnosť dynamicky sa rozvíjať a sebarealizovať
• dlhodobá pracovná perspektíva
• dobré platové ohodnotenie s motivujúcou mierou bonusových zložiek závislých na osobnom nasadení
• stravné lístky

V prípade, že SPĹŇATE POŽIADAVKY PRACOVNÉHO MIESTA, zašlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku, s priloženým motivačným listom a fotografiou na kontaktný e-mail: [email protected].
Do predmetu správy prosím uveďte názov pozície.

Ďakujeme za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

cestovný ruch, hoteliérstvo

Počet rokov praxe

1

• proklientský prístup
• samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
• reprezentatívne a profesionálne vystupovanie
• komunikačné schopnosti
• znalosť anglického jazyka podmienkou, iný jazyk výhodou
• tímová práca
• ochota pracovať na zmeny
• znalosť hotelového systému Hores výhodou
• prax na rovankej pozícií nutná

Roset Hotel & Residence*****
Komfort, nadčasová elegancia, hrejivá atmosféra a starostlivosť, na akú sa nezabúda.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 944977  Dátum zverejnenia: 7.10.2015