Logo TUI ReiseCenter Slovensko s.r.o.

Ekonómka v cestovnej kancelárii

TUI ReiseCenter Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Panská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
1 350 EUR/mesiac13. plat, odmeny Základná mzda je platná pri TPP na plný úväzok. V prípade práce na dohodu od 5 €/ hod. brutto v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava podkladov pre účtovníctvo v rozsahu:
- vystavovanie faktúr
- spracovanie došlých tuzemských a zahraničných faktúr
- kontrola saldokonta odberateľov
- kontrola a spracovanie bankových výpisov
- spracovanie výkazov pre štatistický úrad
- spracovanie a kontrola pokladničných dokladov
- realizácia bankových transakcií

* práca v medzinárodnom koncerne World of TUI
* sociálne istoty
* motivačné ohodnotenie zodpovedajúce pracovnému výkonu
* možnosť cestovania a spoznávania nových miest
* možnosť neustále sa vzdelávať

Informácie o výberovom konaní

Životopis v slovenskom jazyku zasielať emailom.
Odpovede budeme zasielať len uchádzačom postupujúcim do 1. výberového kola.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.4.2024 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Flexibilita
Samostatnosť
Zodpovednosť
Analytické myslenie
Znalosti z oblasti účtovníctva výhodou
Predošlé skúsenosti s prácou v cestovnom ruchu výhodou, nie podmienkou

SME JEDINEČNÍ
• TUI vám ponúka pracovisko vrátane technického vybavenia, ktoré potrebujete aj pre vašu efektívnu občasnú prácu z domu. Na zaučenie počas prvých mesiacov, alebo na individuálne či tímové diskusie by sme boli radi, keby ste mali možnosť prísť do modernej kancelárie v centre Bratislavy. Je poskytovaná možnosť niekoľkodňového Home Office v týždni po dohode.
• Využite výhody „TUI Workwide“ – pracujte až 6 týždňov v roku na miestach, kam iní chodia len na dovolenku / platí iba pre TPP/
• Obzvlášť dôležité sú pre nás komplexné školenia vo Vašom budúcom pracovnom odvetví a Váš osobný a profesionálny rozvoj
• TUI vám ponúka bezpečnosť medzinárodnej skupiny vo veľmi neformálnej pracovnej atmosfére
• Ponúkame Vám množstvo benefitov ako zamestnanecké zľavy, interné akcie, stravné, rôzne zľavy u externých partnerov
• Ak máte zodpovedajúcu kvalifikáciu, máte možnosť získať aj nadštandardné ohodnotenie.

Dobre známe logo „TUI Smile“ vyjadruje náš prístup k zákazníkom s úsmevom - „THINK TRAVEL, THINK TUI“
Náš team tvoria skúsení a scestovaní travel experti - poradcovia v oblasti cestovania. Do destinácií pravidelne cestujeme a testujeme služby a hotely. Našim cieľom je prvotriedny servis a poradenstvo pri výbere dovolenky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 498701  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac