Personálny špecialista (Zástup počas MD)

TuCon, a. s.

Miesto práce
K cintorínu 63, 01004 Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie všetkých pracovno-právnych náležitostí pri nástupe novoprijatého zamestnanca vrátane popisu pracovného miesta a ukončení pracovného pomeru zamestnanca;
• Komunikácia so sociálnou a zdravotnými poisťovňami, zodpovednosť za celú oblasť poistenia (sociálne, zdravotné atď.);
• Komunikácia s IP a ďalšími inštitúciami verejnej správy;
• Sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikácia v praxi pre potreby spoločnosti, poskytovanie poradenstva pre vedúcich pracovníkov a zamestnancov v pracovnoprávnych otázkach;
• Vkladanie dát o zamestnancoch do personálneho, mzdového systému;
• Spolupráca pri vedení výberových konaní ( inzercia pracovných ponúk, pohovory);
• Vedenie evidencie vzdelávacích aktivít zamestnancov;
• Zabezpečenie agendy a poradenstva v oblasti ochrany osobných údajov;
• Vedenie agendy a zabezpečenie vysielania zamestnancov;
• Zabezpečenie lekárskej starostlivosti o zamestnancov v spolupráci s PZS;
• Reporting a spracovanie štatistických údajov;
• Spolupráca pri organizácii firemných akcií a zabezpečenie realizácie sociálneho programu spoločnosti.

- Zaujímavá a perspektívna práca v spoločnosti so zahraničnou účasťou
- Vynikajúce mzdové a pracovné podmienky
- Preplácanie cesty do práce
- 13. plat
- Stravné lístky nad rámec zákona

Pracovná pozícia sa obsadzuje na dobu počas materskej dovolenky.
Súlad Vášho profesionálneho profilu s požadovanými kritériami pre obsadzovanú pracovnú pozíciu odborne posúdime. Z kapacitných dôvodov však môžeme osobne informovať len vybraných uchádzačov. Prosíme Vás preto o pochopenie a v prípade že Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní, považujte prosím Vašu žiadosť za neaktuálnu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické - personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Human - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Samostatnosť
- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť
- Komunikatívnosť
- Flexibilnosť
- Odolnosť voči stresu

Stavebná spoločnosť TuCon, a.s., so sídlom v Žiline úspešne pôsobí v oblasti stavebného podnikania na Slovensku i v zahraničí, predovšetkým ako dodávateľ stavebných prác v segmente podzemného staviteľstva a v oblasti budovania inžinierskych stavieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3065909  Dátum zverejnenia: 18.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou