Kuchár Mondieu - Eurovea

Tucana Group s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 450 EUR/mesiacMzda je uvedená v čistom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Máš rád kuchárčenie?
  • Máš rád kvalitu a kreativitu na tanieri?
  • Máš rád čistotu a kontrolu nad tovarom?
  • Máš rád prácu v tíme a priateľský prístup v kolektíve?

    :) Tak to si na správnom mieste, kde Ti všetko radi ukážeme!

  • Zaujímavé finančné ohodnotenie s možnosťou rastu, možnosť profesionálneho rozvoja v spoločnosti
    ( Bratislava, Košice, Vysoké Tatry, Praha, Dubaj)
  •  Osobné/individuálne benefity
  • Kreatívne, profesionálne a priateľské prostredie
  • Lákavé, moderné a dizajnové pracovné miesto
  • Pravidelné školenia, ktorými sa všetci posúvame dopredu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Iba chcieť, všetko ostatné nechaj na nás..

Sme úspešná dynamická, rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou (Praha, Dubaj). V našich prevádzkach Vás čaká moderná, zážitková a špičková gastronómia. Naše bistrá si roky udržujú popredné miesto na slovenskej gastronomickej scéne.

Kontakt

Kontaktná osoba: Aneta Guštafíková
Tel.: +421917356192
E-mail: poslať životopis
ID: 4816515  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac